Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Labākie Elpceļu aizsardzība piederumi produkti

Kvalitatīvi Elpceļu aizsardzība piederumi produkti no MB Glovė

Elpošanas ceļu aizsardzības piederumi: vienreizlietojamas maskas, respiratori, respiratori ar vārstu, pusmaskas, maskas pret putekļiem, krāsošanas maskas, krāsotāju maskas, respiratori krāsošanai.

Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
FFP2 maska respiratos Procera FFS-95, VB FFP 2 NRApraksts:- Polipropilēna saliekamais respirators ar augstākās kvalitātes filtrējošo (iekšējo) slāni nodrošina maksimālu efektivitāti darba laikā- Salokāms - respiratoru ir viegli transportēt un uzglabāt- Augstākās kvalitātes filtrē..
0,50€
Bez nodokļa:0,41€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Kombinētais filtrs BLS 214 ABEK1 Apraksts:- Filtrs aizsargā pret organiskām gāzēm (viršanas temperatūra virs 65 grādiem C, piemēram, toluols), neorganiskām gāzēm un tvaikiem, skābām gāzēm un tvaikiem (hlors) , sērūdeņradis, sēra dioksīds), pirms amonjaka un dažiem tā atvasinājumiem- Aktivētā og..
7,75€
Bez nodokļa:6,41€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Kombinētais filtrs BLS 213 ABE1  Apraksts:- Filtrs aizsargā pret organiskām gāzēm (viršanas temperatūra virs 65 grādiem C, piemēram, toluola), neorganiskām gāzēm, skābām gāzēm un tvaikiem ( hlors, sērūdeņradis, sēra dioksīds)- Aktivētā ogle nodrošina lielisku filtrēšanu- Piemērots mas..
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Filtrs BLS 202 P3 R Apraksts:- Filtrs aizsargā pret putekļiem un aerosoliem,  kancerogēnām un radioaktīvām vielām, mikroorganismiem (baktērijām, vīrusiem, sporām), bioķīmiskiem savienojumiem (fermentiem, hormoniem)- Aktivētā ogle nodrošina lielisku filtrēšanu- Piemērots maskām un puse..
6,05€
Bez nodokļa:5,00€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Termoplastiska pusmaska BLS 4000Apraksts:- Izgatavots no termoplastiska materiāla, ļoti viegls un ērts- BAYONET B-LOCK filtra stiprinājuma sistēmu- Iespēja izmantot plašu BLS filtru un absorbētāju klāstu- Viegli kopjams, jo to izjauc mazāk nekā minūtē- Viegli regulējama siksnu konstrukcija nodrošina..
17,60€
Bez nodokļa:14,55€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Silikona pusmaska BLS 4000Apraksts:-  Izgatavots no silīcija, ļoti viegls un ērts- BAYONET B-LOCK filtra stiprinājuma sistēmu- Iespēja izmantot plašu BLS filtru un absorbētāju klāstu- Viegli kopjams, jo to izjauc mazāk nekā minūtē- Viegli regulējama siksnu konstrukcija nodrošina komfortu u..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Pilnas sejas maska BLS 5600Apraksts:- Visaptveroša sejas un elpceļu aizsardzība- Izgatavota no mīkstas termoplastiskas gumijas- Perfektu piegulšanu galvai un sejai- Maska ​​ir aprīkota ar inovatīvu b-lock tehnoloģijas sistēmu- 6 regulējami stiprinājumi, kas piestiprināti ar speciālu sprādzi-&nb..
104,00€
Bez nodokļa:85,95€
Līdzsvars: Mums ir
FFP2 respirators bez vārsta, MB 20 Apraksts: Vienreizējās lietošanas respirators FFP2 bez vārsta Universāls izmērs Anatomiski veidota, kausa formā Izmanto aizsardzībai pret cieto daļiņu aerosoliem vai ūdens bāzes aerosoliem (putekļiem, dūmiem) un šķidro aerosolu (miglas) ae..
0,49€
Bez nodokļa:0,41€
Ražotājs: Essenti Care Līdzsvars: Mums ir
Vienreizējas lietošanas 3 slāņu maskas ar gumiju, 50 vienības, melna Vienreizējās lietošanas maskas ražotas no neausta polipropilēna 3 slāņu auduma. Krāsas: Melna Izmērs: Universāls  Iepakojumā: 50 maskas  Kastē: 20 iepakojumi (1 000 vienības) Piegāde: 3 - ..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Universāla sejas maska Helsinki, Portwest P516 Ražotājs: Portwest Apraksts:  - Pilna sejas maska ​​ir izgatavota no mīkstas termoplastiskas gumijas ar panorāmas skata lauku - Sejas iekšējai silikona daļai ir divi ieelpošanas vārsti, kas samazina miglu un uzlabo komfortu - Var izmanto..
115,18€
Bez nodokļa:95,19€
Līdzsvars: Mums ir
FFP2 respirators ar vārstu, Sperian 5209 NR D Apraksts: - FFP2 respirators ar vārstu - Vienreizējās lietošanas respirators - Vārsts atvieglo ieelpošanu un izelpošanu - Alumīnija sloksne ap deguna daļu - Ērta, seju pieguļoša forma  - Aizsargā no netoksiskiem putekļiem un / vai ūdens b..
3,84€
Bez nodokļa:3,17€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Gāzes filtrs ar vītņu savienojumu, Portwest P920 ABEK 1 P920 ir 1. klases ABEK tipa gāzes filtrs, kas aprīkots ar speciālu vītni pāru lietošanai. Aizsargā no organiskām un neorganiskām skābēm un tvaikiem, sēra dioksīdu, amonjaku un tā atvasinājumiem, ja viršanas temperatūra ir augstāka par 6..
29,93€
Bez nodokļa:24,73€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 22 (Kopā lapu - 2)