Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Gumijas zābaki

Iegādājieties labākos un kvalitatīvākos Gumijas zābaki produktus

Kvalitatīvi gumijas zābaki darbam. Silti gumijas zābaki, gari zābaki, sieviešu gumijas zābaki, drošības gumijas zābaki, makšķerēšanas zābaki, zābaki pret ķimikālijām, gumijas zābaki ar aizsardzību, brišanas bikses.

Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Sieviešu gumijas zābaki Procera Eva LarisApraksts:- Apavi izgatavoti no augstākās kvalitātes EVA materiāla, ūdensizturīgi un ļoti viegli, nodrošina augstu lietošanas komfortu- Pielāgojas iešanas stilam- Apavi ir aprīkoti ar speciāliem ieliktņiem, kas garantē izolāciju līdz -30°C un ieliktņiem ar nes..
17,20€
Bez nodokļa:14,22€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Aizsardzības zābaki, Mettamax Wellington S5 M Portwest FD85 Ražotājs: Portwest Portwest Mettamax aizsardzības Wellington zābaki nodrošina visaptverošu pēdu aizsardzību. Inovatīvais modelis ir ļoti elastīgs un ērti valkājams. Šie zābaki aizsargā pret bīstamām situācijām smagās rūpniecības ..
52,91€
Bez nodokļa:43,73€
Līdzsvars: Mums ir
Drošības gumijas zābaki 141P S5 SRC Apraksts: Zābaku augšdaļa: - PVC, naftas produktu izturīga (eļļas, smērvielas utt.), izturīga pret zemu ķīmisko vielu koncentrāciju - Enerģijas absorbēšana papēža daļā  - Antistatiski Odere: līmēta kažokāda Pirkstu aizsardzība:&n..
19,90€
Bez nodokļa:16,45€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Īsi, šņorējami PVC gumijas zābaki ar pirkstu aizsardzību S5. S5 kategorijas gumijas zābaki ir viegli un pilnīgi ūdensnecaurlaidīgi, Pateicoties jaunajām tehnoloģijām ir izveidota neslīdoša un pret eļļu izturīga zole kā arī zābaku mēlīte nodrošina visaugstāko aizsardzību skarbos apstākļ..
29,08€
Bez nodokļa:24,03€
Ražotājs: Lyngsøe Rainwear Līdzsvars: Mums ir
Izturīgas brišanas bikses ar PVC pamatni, Lyngsøe Rainwear Augstas kvalitātes cietas gumijas zābaki, Divas kabatas, Elastīgi bikšturi ar fiksatoru, Vēja un ūdens izturīgas. Sastāvs: PVC/Poliesters 700g/m². Izmēri: 37 - 47. Krāsa: 08 - zaļa. Kopšana:  Vieglā..
88,21€ 98,01€
Bez nodokļa:72,90€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Silti gumijas zābaki, Steelite™ S4 PORTWEST FW75  Šie “Wellington” gumijas aizsargzābaki ražoti no ūdensizturīgas konstrukcijas. Īpašības: Atbilst EN20345: 2011 prasībām un tam ir CE marķējums, Aizsardzības kategorija S4, Zābaki ar 200 džoulu tērauda purngalu, Neslīdoša zole, Antista..
36,65€
Bez nodokļa:30,29€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Pagarināti gumijas zābaki, Steelite™ S5 PORTWEST FW71 Viegli un universāli zābaki ar aizsardzības purngalu un starpzoli, ūdensizturīgi, antistatiski, neslīdoši gumijas zābaki, Ar sarkanas krāsas zoli, kas ļauj viegli identificēt drošības funkcijas, Naftas produktu izturīgi, Antistati..
53,69€
Bez nodokļa:44,37€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Nitrila bikses aizsardzībai, S5 Steelite™ PORTWEST FW74 Smagam darbam PVC / nitrila aizsardzības bikses ar tērauda pirkstu aizsardzību un tērauda starpzoli, Ar sarkanas krāsas zoli, kas ļauj viegli identificēt drošības funkcijas, Naftas produktu izturīgas, Antistatiskas īpa..
67,19€
Bez nodokļa:55,53€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Gumijas zābaki Steelite™, PORTWEST FW94 Šie “Wellington” gumijas aizsargzābaki ir ražoti no PVC / nitrila  Īpašības: Atbilst EN20345: 2011 prasībām un tiem ir CE marķējums, Aizsardzības kategorija S4, 200 džoulu tērauda zābaku purngals, Neslīdoša zole, Antistatiski apavi, Mazgā..
24,08€
Bez nodokļa:19,90€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)