Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Labākie Dzirdes aizsardzības piederumi produkti

Iegādājieties labākos un kvalitatīvākos Dzirdes aizsardzības piederumi produktus

Dzirdes aizsardzības piederumi: aizsargaustiņas, ausu aizbāžņi, austiņas ar MP3, vienreizlietojami ausu aizbāžņi, austiņas Portwest PS44

Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Aizsargaustiņas Procera New Silence Jandy FM-2 Ražotājs: Procera Apraksts:- Augstas un zemas frekvences skaņu slāpējošas aizsardzības austiņas- Vieglas un ērtas austiņas- Austiņu kausi ir mīksti, un ātri nomaināmi- Austiņu konstrukcija ļauj tām cieši piegult galvai un ausīm, nod..
10,25€
Bez nodokļa:8,47€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Aizsargaustiņas Procera New Silence Jandy FM-3 Ražotājs: Procera Apraksts:- Augstas un zemas frekvences skaņu slāpējošas aizsardzības austiņas- Vieglas un ērtas austiņas- Austiņu kausi ir mīksti, un ātri nomaināmi- Austiņu konstrukcija ļauj tām cieši piegult galvai un ausīm, nod..
11,19€
Bez nodokļa:9,25€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Elektroniskās austiņas, Portwest PW45 Ražotājs: Portwest Funkcionālas elektroniskās austiņas automātiski samazina kaitīgus impulsus un nepārtrauktu troksni līdz drošam trokšņu līmenim (zem 85dB). Pastiprina zemas skaņas labākai dzirdei. Iebūvēts skaļuma regulators. Viegli maināms 2 AA baterija..
51,24€
Bez nodokļa:42,35€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Daudzkārt lietojami TPR ausu aizbāžņi, Portwest EP07 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Daudzkārt lietojami TPR (termo-plastmasas gumijas) ausu aizbāžņi - Ieteicami lietošanai pārtikas nozarē Materiāls: termo-plastmasas gumija, PVC Krāsa: zila Standarti: - EN 352-2 (SNR 30dB) ..
1,01€
Bez nodokļa:0,84€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Izcilas kvalitātes darba austiņas Portwest PS44 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Vieglas un saliekamas austiņas ar polsterētu savienojumu - Lieliska trokšņu slāpēšana, ideāli piemērota aizsardzībai pret kaitīgu troksni darba vidē - Salocīts līdz plaukstas izmēram, lai būtu ērtāk nēsāt ..
17,13€
Bez nodokļa:14,16€
Ražotājs: Zekler Līdzsvars: Mums ir
Aizsargaustiņas, ZEKLER 402 Ražotājs: Zekler Apraksts: - Augstas un zemas frekvences skaņu slāpējošas aizsardzības austiņas - Plastmasas austiņas ir ļoti izturīgas un saglabā nemainīgu austiņu formu. Trīs regulējamas augstuma pozīcijas un ar polsterējumu     galvas augš..
14,79€
Bez nodokļa:12,22€
Ražotājs: Uvex Līdzsvars: Mums ir
Vienreizlietojami ausu aizbāžņi ar aukliņu, Uvex X-Fit Ražotājs: Uvex Apraksts: - Ergonomiski ausu aizbāžņi - Vienreizējās lietošanas ausu aizbāžņi ar ļoti labu trokšņu slāpēšanu, tādēļ Jūs tos varat izmantot lielā skaļumā - Ērti ausu aizbāžņi - Ražoti no mīksta putu materiāla Standar..
0,39€
Bez nodokļa:0,32€
Ražotājs: Peltor Līdzsvars: Mums ir
Aizsargaustiņas ar galvas stīpu Peltor Bulls Eye, paredzētas šaušanas sportam vai militāriem mērķiem Ražotājs: Peltor Apraksts: - Augstas frekvences skaņas slāpējošas - Vieglas, ilgstoši nezaudē savas aizsargājošās īpašības - Austiņu veids nodrošina lieliskas saziņas iespējas &nbs..
24,15€
Bez nodokļa:19,96€
Ražotājs: Peltor Līdzsvars: Mums ir
Aizsargaustiņas ar atsperīgu tērauda galvas stīpu, Peltor Optime III Ražotājs: Peltor Apraksts: - Īpaši augstas un ļoti zemas frekvences skaņu slēpējošas aizsardzības austiņas - Vieglas, nezaudē savas aizsargājošās īpašības ilgstoši strādājot un apkārtējās vides temperatūras svārstībā..
35,95€
Bez nodokļa:29,71€
Ražotājs: Peltor Līdzsvars: Mums ir
Aizsargaustiņas ar atsperīgu tērauda galvas stīpu, Peltor Optime II Ražotājs: Peltor Apraksts: - Augstas un zemas frekvences skaņu slāpējošas aizsargaustiņas - Vieglas, nezaudē savas aizsargājošās īpašības ilgstoši strādājot un apkārtējās vides temperatūras svārstībās - Austiņas..
27,50€
Bez nodokļa:22,73€
Līdzsvars: Mums ir
Daudzkārt lietojami ausu aizbāžni, ZEKLER 901 Ražotājs: Zekler Apraksts: - Ausu aizbāžņi ir izgatavoti no poliuretāna putām, kas lēnām atjaunojas un atgriežas sākotnējā formā, nodrošinot vienmērīgu spiediena sadalījumu auss kanāla sienās, cieši pieguļošu un maksimālu komfortu - Viens ..
1,68€
Bez nodokļa:1,39€
Līdzsvars: Mums ir
Daudzkārt lietojami ausu aizbāžņi EAR Ultrafit Apraksts: - Ausu aizbāžņi ir izgatavoti no elastīga materiāla, tāpēc mīkstās un elastīgās malas pielāgojas auss kanāla formai un trīskāršo aizsardzību pret skaņām - Var mazgāt un atkārtoti izmantot līdz 50 reizēm - Ausu aizbāžņi ir ērti, higiēni..
2,62€
Bez nodokļa:2,17€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 28 (Kopā lapu - 3)