Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Darba Kurpes

Darba Kurpes

Augstas kvalitātes darba kurpes. Ādas darba apavi, darba kurpes sievietēm un vīriešiem, specializēti darba apavi, aizsardzības darba kurpes, darba drošības apavi, elektrību izolējoši darba apavi, viegli un ērti darba apavi, darba zābaki.
 

Ražotājs: Monitor Līdzsvars: Mums ir
Darba apavi Monitor Jackson S3 SRCApraksts:- Īpaši izturīga, mīksta un impregnēta āda, izturīga pret nodilumu un mitrumu atgrūdoša- Apavu augšdaļa ir pārklāta ar PU- Mitrumu absorbējoša tekstila odere- Kompozīta pirkstu aizsargs- Monitor's SS 2.0 zolīti rada pārsteidzoši ērtu un mīkstu apa..
85,00€
Bez nodokļa:70,25€
Ražotājs: Monitor Līdzsvars: Mums ir
Darba apavi Monitor Madison S3 SRCApraksts:- Sportisks dizains un palielināta funkcionalitāte- Jauneklīgi, stilīgi un ērti apavi- Apavu augšdaļa izgatavota no mikrošķiedras ar papildus gumijas pastiprinājumu- Elastīgi un ērti apavi- Atstarojošas detaļas- Monitor's SS 2.0 zolīti rada pārsteidzoš..
71,00€
Bez nodokļa:58,68€
Ražotājs: Uvex Līdzsvars: Mums ir
Darba apavi Uvex 6593/8 SPORT NC O1 FO SRC ESDApraksts:- Sportisks dizains un palielināta funkcionalitāte- Jauneklīgi, stilīgi un ērti apavi- Ergonomiska ārējā zol- Ideāls risinājums nepārtrauktam darbam un atpūtai- Moderni, viegli un ērti apavi O1, piemēroti cilvēkiem ar alerģij..
133,99€
Bez nodokļa:110,74€
Ražotājs: Uvex Līdzsvars: Mums ir
Drošības darba apavi Uvex 8534/8 S2 SRC ESD UVEXApraksts:- Sportiski, daudzfunkcionāli drošības apavi- Īpaši viegls un elastīgs- Jaunākās paaudzes 100% metālu nesaturošs uvex xenova® purngals, kompakts dizains, anatomiska forma, laba sānu stabilitāte- Uvex climazone tehnoloģija nodrošina optimālu va..
138,99€
Bez nodokļa:114,87€
Ražotājs: Uvex Līdzsvars: Mums ir
Drošības darba apavi Uvex 8519/2 X-TENDED S1P SRC ESDApraksts:- Sportiski, daudzfunkcionāli drošības apavi- Īpaši viegls un elastīgs- Perforēta augšdaļa- Jaunākās paaudzes 100% metālu nesaturošs uvex xenova® purngals, kompakts dizains, anatomiska forma, laba sānu stabilitāte- Uvex climazone teh..
137,50€
Bez nodokļa:113,64€
Ražotājs: Uvex Līdzsvars: Mums ir
Drošības darba apavi Uvex 8516/2 X-TENDED S3 SRC ESDApraksts:- Sportiski, daudzfunkcionāli drošības apavi- Īpaši viegls un elastīgs- Jaunākās paaudzes 100% metālu nesaturošs uvex xenova® purngals, kompakts dizains, anatomiska forma, laba sānu stabilitāte- Uvex climazone tehnoloģija nodrošina optimāl..
142,50€
Bez nodokļa:117,77€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Drošības darba apavi Procera Stinger S1Apraksts:- Drošības apavi STINGER ar metāla purngalu, kas izturīgs pret triecieniem ar 200J enerģiju un 15kN saspiešanu- Apavu virspuse ir izgatavota no PUTEK materiāla, kas ir poliamīda audums ar augstu izturību- Šim audumam ir raksturīga augsta nodilumizturīb..
37,99€
Bez nodokļa:31,40€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Drošības darba apavi Procera Texo S1PApraksts:- Drošības apavi ar tērauda purngala uzgali- Izturīgi pret triecieniem ar 200 J enerģiju un saspiešanu līdz 15 kN- Virsdaļa ir izgatavota no elpojošiem tekstilmateriāliem - Neslīdoša zole izgatavota no divkārša blīvuma PU / PU poliuretāna, antistati..
30,65€
Bez nodokļa:25,33€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Kompozītmateriāla darba apavi Procera Sprint S1P SRC, Kevlar Apraksts:- Sportiska dizaina drošības apavi- Bez metāla elementiem, ar kompozītmateriālu  purngala aizsardzību- Kevlar necaurduramu zoles ieliktni- Virsdaļa ir izgatavota no velūra ādas- Augšdaļā un oderējumā iestrādāts 3D Mesh m..
37,99€
Bez nodokļa:31,40€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Drošības sandales Procera Racer S1Apraksts:- Drošības sandales ar aizsargājošu metāla purngalu-Virsdaļa ir izgatavota no velūra ādas un gaisīga 3D tīkla materiāla- Priekšējā un aizmugurējā daļa papildus tiek pastiprināta ar aizsargmateriālu- Divslāņu PU / PU poliuretāna zole, pretelektrostatiska, ne..
33,50€
Bez nodokļa:27,69€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Drošības darba apavi Procera Mars S1Apraksts:- Sportiska stila darba apavi- Apavu augšdaļa ir no tekstila un ādas- Metāla pirkstu aizsargs- Dubultā blīvuma PU / PU poliuretāna- Enerģijas absorbcija papēža zonā- Antistatiski apavi- Odere ir izgatavota no elpojoša 3D tīkla materiālaStan..
36,09€
Bez nodokļa:29,83€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Drošības darba apavi Procera Corso S1Apraksts:- Tērauda purngals ar triecienizturību līdz 200 J un spiediena izturību lidz 15 kN- Apavu priekšējā un augšējā daļa ir pastiprināta, kas padara to izturīgu pret mehāniskiem bojājumiem, nobrāzumiem vai krokām- Apavu augšdaļa ir izgatavota no izturīgiem te..
35,00€
Bez nodokļa:28,93€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 99 (Kopā lapu - 9)