Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Labākie Kombinezoni produkti

Kvalitatīvi Kombinezoni produkti no MB Glovė

Darba kombinezoni, augstas redzamības kombinezons, ugunsizturīgs kombinezons, ziemas kombinezons, silti kombinezoni, Port West kombinezons, ūdens necaurlaidīgs kombinezons, kokvilnas kombinezons, kombinezons pārtikas nozarei, makšķerēšanas kombinezons, neilona kombinezons

Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kombinezons siltumam un neierobežotām kustībām Cold Store, Portwest CS12 Ražotājs: Portwest Apraksts: Šis apģērbs ir silts, kustību neierobežojošs. Atstarojošā lente ap krūškurvi, muguru un kājām, lai nodrošinātu lielāku redzamību. Lielas gurnu kabatas ir ideāli piemērotas glabāšanai un pie..
219,60€
Bez nodokļa:181,48€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Aizsargājošs kombinezons sievietēm Bizflame Plus, Portwest FR51 Ražotājs: Portwest Apraksts:I - Regulējams garums, lai pielāgotos visiem kāju garumiem - 2. klases metināšanas aizsardzība - Divu līmeņu ceļgalu kabatas, kas nodrošina divas pozicionēšanas iespējas - Sertificēta aizsardzība ..
85,50€
Bez nodokļa:70,66€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Ziemas kombinezons Portwest S585 Ražotājs: Portwest Apraksts: Ūdens aizsardzība un nepārspējama izturība ir šī ziemas siltā kombinezona galvenās iezīmes. Mūsdienu dizains ir kvalitatīvi pabeigts, pievēršot lielu uzmanību detaļām. Galvenās iezīmes: atstarojoša lente labākai redzamībai, ..
109,19€
Bez nodokļa:90,24€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kvalitatīvs kombinezons, Sealtex™ Classic Portwest S452, dzeltens Ražotājs: Portwest Apraksts: - Ūdensizturīga aizsardzība par pievilcīgu cenu - Izturīgs un elastīgs ar netīrumu atgrūdošu apdari - Ūdensnecaurlaidīgs ar stiprinātām šuvēm, lai novērstu ūdens iekļūšanu - Sānu piekļuves..
85,22€
Bez nodokļa:70,43€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kvalitatīvs kombinezons, Sealtex™ Classic Portwest S452, zils Ražotājs: Portwest Apraksts: - Ūdensizturīga aizsardzība par pievilcīgu cenu - Izturīgs un elastīgs ar netīrumu atgrūdošu apdari - Ūdensnecaurlaidīgs ar stiprinātām šuvēm, lai novērstu ūdens iekļūšanu - Sānu piekļuves kab..
72,93€
Bez nodokļa:60,27€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kombinezons pārtikas nozarei, Portwest 2201 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izturīga pinuma audums ar izcilu krāsu noturību - Slēpta priekšējā daļa, kas nodrošina ērtu piekļuvi - Elastīga muguras daļa, lai nodrošinātu papildu pārvietošanās brīvību - Iekšējā krūšu kabata - Sānu kabatas -..
26,69€
Bez nodokļa:22,06€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kombinezons Iona, Portwest F813 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izturīgs polikokvilnas audums, kas nodrošina augstu veiktspēju un maksimālu komfortu lietotājam - 50+ UPF novērtētais audums bloķē 98% UV staru - Atstarojoša lente, lai uzlabotu redzamību - 10 kabatas plašai mantu uzglabāšana..
41,71€
Bez nodokļa:34,47€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Neilona kombinezons, Portwest C803 Ražotājs: Portwest Apraksts:  - Izgatavots no viegla neilona materiāla, universāls, vēss un ērts - 4 kabatas plašai mantu uzglabāšanai - Krūšu kabatas ar spiedpogām - Lineāla kabata - Elastīga muguras josta, lai nodrošinātu drošu valkāšanu Audu..
22,66€
Bez nodokļa:18,73€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kokvilnas kombinezons Euro Work, Portwest S998 Ražotājs: PortwestModelis: Euro Work Apraksts: - Izgatavots no 100% kokvilnas auduma, kas nodrošina komfortu un elpojamību - 50+ UPF novērtētais audums bloķē 98% UV staru - 5 kabatas plašai mantu uzglabāšanai - Slēpta priekšējā daļa, ka..
29,82€
Bez nodokļa:24,64€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kokvilnas kombinezons Boilersuit, Portwest C811 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Ērts un drošs kombinezons - Izgatavots no 100% kokvilnas auduma, kas nodrošina komfortu un elpojamību - 50+ UPF novērtētais audums bloķē 98% UV staru - 7 kabatas plašai mantu uzglabāšanai - Kustību neierobežo..
38,78€
Bez nodokļa:32,05€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kokvilnas kombinezons Iona, Portwest C814 Ražotājs: Portwest Apraksts:  - Šis kokvilnas kombinezons ir praktisks, viegls un ērts - Mitrumu izvadošs audums palīdz uzturēt ķermeni siltu un sausu - Viegls un ērts - Atstarojoša lente, lai uzlabotu redzamību nodrošinot drošību darba..
37,47€
Bez nodokļa:30,97€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kombinezons ar Texpel SOS pārklājumu, Portwest C808 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Šis apģērbs piedāvā augstas kvalitātes audumu, augstākās kvalitātes aizsardzību un maksimālu komfortu - Kvalitatīva traipu izturīga apdare atgrūž eļļu, ūdeni un netīrumus - Izturīgs polikokvilnas audum..
39,59€
Bez nodokļa:32,72€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 71 (Kopā lapu - 6)