Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Vestes

Gamintojas: PortWest
Aran siltināta veste, Portwest S410 Ražotājs: Portwest Apraksts:  - Nodrošina visu aizsardzību un funkcionalitāti, kas nepieciešama iekštelpu un āra darbiem aukstā, vējainā laikā - Aran veste saglabā siltumu, pateicoties tā 200 g blīvajam polsterējumam - Izturīgs polikokvilnas audums..
24,67€
Bez nodokļa:20,39€
Gamintojas: PortWest
Atdzesējoša darba veste no tīkliņauduma MeshAir, Portwest C370 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Atdzesējošs tīkiņaudums paaugstinātai elpojamībai, - Atstarojoša lente, lai uzlabotu redzamību, - Aizvēršana ar līplenti, - Lieliska izvēle tiem, kas strādā siltākā darba vidē, - Sertificē..
4,82€
Bez nodokļa:3,98€
Gamintojas: PortWest
Atstarojoša darba veste Glowtex, Portwest G476 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Veste "Portwest Glowtex™ Triple Technology" izmanto jaunākās inovācijas gaismu izstarojošās tehnoloģijas, nodrošinot, ka lietotājam ir augstākais aizsardzības līmenis, - Atstarojoša lente, lai uzlabotu redza..
16,90€
Bez nodokļa:13,97€
Gamintojas: PortWest
Atstarojoša vadītāja veste, Paris Portwest C276 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Divkrāsu, augstas redzamības veste, - Atstarojoša lente, lai uzlabotu redzamību, - Vestes priekšpusē rāvējslēdzējs, - Divas apakšējās kabatas, - Telefona un pildspalvu turētāja kabata, - D-gredzens atslēgām ..
8,82€
Bez nodokļa:7,29€
Gamintojas: PortWest
Atstarojoša vadītāja veste, Warsaw Portwest C476 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Divkrāsu veste ar praktiskām kabatām, - Tā ir pieejama dažādās krāsu kombinācijās, lai atbilstu darba vietas vajadzībām, - Atstarojoša lente, lai uzlabotu redzamību, - Vestes priekšpusē rāvējslēdzējs, - Kont..
8,49€
Bez nodokļa:7,02€
Gamintojas: PortWest
Atstarojoša veste ar rāvējslēdzēju Glowtex Ezee, Portwest G456 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Veste "Glowtex Ezee Zip Executive" izmanto jaunākās inovācijas gaismu izstarojošās tehnoloģijas, nodrošinot, ka valkātājs sasniedz visaugstāko aizsardzības līmeni, - Atstarojoša lente, lai uz..
17,32€
Bez nodokļa:14,31€
Gamintojas: PortWest
Atvēsinoša veste, Portwest CV01 Ražotājs: Portwest Inovatīvs produkts, kas nodrošina darba ņēmēju vēsumu līdz pat 8 stundām. Izmantojot tehnoloģijas un materiālus, kas paredzēti aizsardzībai pret pārkaršanu, šī veste uztur ķermeni ideālā temperatūrā, ļaujot valkātājam strādāt komfortabli pat v..
42,14€
Bez nodokļa:34,83€
Gamintojas: PortWest
Atvēsinoša veste, Portwest CV09 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Dzesēšanas veste ir izgatavota no īpaši absorbējošām šķiedrām un ir paredzēta, lai lietotājs būtu atdzisis stundām ilgi - Viegli aktivizējamā dzesēšanas veste uzturēs lietotāju vēsu, nesamitrinot apakšējās drēbes - Lai aktiviz..
51,46€
Bez nodokļa:42,53€
Gamintojas: PortWest
Augstas redzamības abpusēja veste RIS, Portwest RT44. Ražotājs: Portwest Apraksts: - Vestei piemīt izcilā kvalitāte, siltums un lieliska elastība, - Izturīgs poliestera / kokvilnas audums ar "Texpel" traipu izturīgu apdari, - 50+ UPF novērtētais audums bloķē 98% UV staru, - Atstaroj..
42,80€
Bez nodokļa:35,37€
Gamintojas: PortWest
Augstas redzamības antistatiska ugunsdroša veste, Portwest FR71 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Bizflame kolekcijas darba apģērbs, - Veste ar 5 cm platām sudraba krāsas atstarojošām sloksnēm, divām ap ķermeni un vienu virs katra pleca, - CE sertificēta, - Antistatiska, - Premium liesmu i..
19,03€
Bez nodokļa:15,73€
Gamintojas: PortWest
Augstas redzamības apmeklētāju veste, Portwest C405. Ražotājs: Portwest Apraksts: - Šī veste ir iepriekš apdrukāta ar "VISITOR" logotipu, kas ir ūdensizturīgs (mazgājams), - Viegla un ērta, - Atstarojoša lente, lai uzlabotu redzamību, - Veste aizverama ar līplenti, - Lieliski ..
4,74€
Bez nodokļa:3,92€
Spilgtas redzamības atstarojoša veste ceļu darbiem. Sastāvs: 100% poliesters. Izmēri: - S / M, - L / XL, - XXL / XXXL. Krāsa: Īpaši spilgtas redzamības dzeltena.  Standarts: EN471 2 klas, CE marķējums...
3,77€
Bez nodokļa:3,11€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 93 (Kopā lapu - 8)