Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Labākie Elpceļu aizsardzība piederumi produkti

Kvalitatīvi Elpceļu aizsardzība piederumi produkti no MB Glovė

Elpošanas ceļu aizsardzības piederumi: vienreizlietojamas maskas, respiratori, respiratori ar vārstu, pusmaskas, maskas pret putekļiem, krāsošanas maskas, krāsotāju maskas, respiratori krāsošanai.

Ražotājs: Abena Līdzsvars: Mums ir
Vienreizējas lietošanas 3 slāņu maskas ar gumiju Abena IIR, 50 vienības, gaiši zilāApraksts:- 3-slāņu ķirurģiskā sejas aizsargmaska, zila, IIR tips- Ar mīkstām un elastīgām ausu cilpām un deguna fiksatoru- 3-slāņu neausts materiāls (filtrācijas efektivitāte 99%) - Maskai piemīt augsta baktēriju filt..
2,96€
Bez nodokļa:2,45€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
FFP2 maska respiratos Procera FFS-95, VB FFP 2 NRApraksts:- Polipropilēna saliekamais respirators ar augstākās kvalitātes filtrējošo (iekšējo) slāni nodrošina maksimālu efektivitāti darba laikā- Salokāms - respiratoru ir viegli transportēt un uzglabāt- Augstākās kvalitātes filtrē..
0,56€
Bez nodokļa:0,46€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Kombinētais filtrs BLS 214 ABEK1 Apraksts:- Filtrs aizsargā pret organiskām gāzēm (viršanas temperatūra virs 65 grādiem C, piemēram, toluols), neorganiskām gāzēm un tvaikiem, skābām gāzēm un tvaikiem (hlors) , sērūdeņradis, sēra dioksīds), pirms amonjaka un dažiem tā atvasinājumiem- Aktivētā og..
7,75€
Bez nodokļa:6,41€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Kombinētais filtrs BLS 213 ABE1  Apraksts:- Filtrs aizsargā pret organiskām gāzēm (viršanas temperatūra virs 65 grādiem C, piemēram, toluola), neorganiskām gāzēm, skābām gāzēm un tvaikiem ( hlors, sērūdeņradis, sēra dioksīds)- Aktivētā ogle nodrošina lielisku filtrēšanu- Piemērots mas..
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Filtrs BLS 202 P3 R Apraksts:- Filtrs aizsargā pret putekļiem un aerosoliem,  kancerogēnām un radioaktīvām vielām, mikroorganismiem (baktērijām, vīrusiem, sporām), bioķīmiskiem savienojumiem (fermentiem, hormoniem)- Aktivētā ogle nodrošina lielisku filtrēšanu- Piemērots maskām un puse..
6,05€
Bez nodokļa:5,00€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Termoplastiska pusmaska BLS 4000Apraksts:- Izgatavots no termoplastiska materiāla, ļoti viegls un ērts- BAYONET B-LOCK filtra stiprinājuma sistēmu- Iespēja izmantot plašu BLS filtru un absorbētāju klāstu- Viegli kopjams, jo to izjauc mazāk nekā minūtē- Viegli regulējama siksnu konstrukcija nodrošina..
17,60€
Bez nodokļa:14,55€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Silikona pusmaska BLS 4000Apraksts:-  Izgatavots no silīcija, ļoti viegls un ērts- BAYONET B-LOCK filtra stiprinājuma sistēmu- Iespēja izmantot plašu BLS filtru un absorbētāju klāstu- Viegli kopjams, jo to izjauc mazāk nekā minūtē- Viegli regulējama siksnu konstrukcija nodrošina komfortu u..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Pilnas sejas maska BLS 5600Apraksts:- Visaptveroša sejas un elpceļu aizsardzība- Izgatavota no mīkstas termoplastiskas gumijas- Perfektu piegulšanu galvai un sejai- Maska ​​ir aprīkota ar inovatīvu b-lock tehnoloģijas sistēmu- 6 regulējami stiprinājumi, kas piestiprināti ar speciālu sprādzi-&nb..
104,00€
Bez nodokļa:85,95€
Līdzsvars: Mums ir
FFP2 respirators bez vārsta, MB 20 Apraksts: Vienreizējās lietošanas respirators FFP2 bez vārsta Universāls izmērs Anatomiski veidota, kausa formā Izmanto aizsardzībai pret cieto daļiņu aerosoliem vai ūdens bāzes aerosoliem (putekļiem, dūmiem) un šķidro aerosolu (miglas) ae..
0,49€
Bez nodokļa:0,41€
Ražotājs: Essenti Care Līdzsvars: Mums ir
Vienreizējas lietošanas 3 slāņu maskas ar gumiju, 50 vienības, melna Vienreizējās lietošanas maskas ražotas no neausta polipropilēna 3 slāņu auduma. Krāsas: Melna Izmērs: Universāls  Iepakojumā: 50 maskas  Kastē: 20 iepakojumi (1 000 vienības) Piegāde: 3 - ..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Universāla sejas maska Helsinki, Portwest P516 Ražotājs: Portwest Apraksts:  - Pilna sejas maska ​​ir izgatavota no mīkstas termoplastiskas gumijas ar panorāmas skata lauku - Sejas iekšējai silikona daļai ir divi ieelpošanas vārsti, kas samazina miglu un uzlabo komfortu - Var izmanto..
104,81€
Bez nodokļa:86,62€
Līdzsvars: Mums ir
FFP2 respirators ar vārstu, Sperian 5209 NR D Apraksts: - FFP2 respirators ar vārstu - Vienreizējās lietošanas respirators - Vārsts atvieglo ieelpošanu un izelpošanu - Alumīnija sloksne ap deguna daļu - Ērta, seju pieguļoša forma  - Aizsargā no netoksiskiem putekļiem un / vai ūdens b..
3,84€
Bez nodokļa:3,17€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 26 (Kopā lapu - 3)