Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Spec. cimdi

Kvalitatīvi Spec. cimdi produkti no MB Glovė

Īpaši specifiski darba cimdi, antivibrācijas cimdi, cimdi bez pirkstiem, atvērti pirkstu gali, elektriķu cimdi, dielektriski cimdi, aizsargcimdi, cimdi pret caurduršanu, zāģētāju cimdi.

Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Aizsargcimdi izturīgi pret griezumiem un triecieniem, Portwest A722 Ražotājs: Portwest Apraksts: Bezšuvju, ērti, ar labu saķeri, iegriezumu un triecienizturīgi cimdi. Elastīgas PVC sloksnes aizsargā pret triecieniem, pastiprināta odere nodrošina izturību. Piemēroti smagam darbam. ..
14,55€
Bez nodokļa:12,03€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Mehāniski izturīgi, labas saķeres cimdi, Portwest A721 Ražotājs: Portwest Apraksts: Darba cimdi nodrošina maksimālu saķeri un aizsardzību pret triecieniem. Pret nobrāzumiem izturīgs nitrila putu pārklājums nodrošina lielisku saķeri ar ūdens, smērvielu un eļļas virsmām. Ļoti viegli, elp..
13,91€
Bez nodokļa:11,49€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Augstas kvalitātes mehāniski izturīgi cimdi, Portwest A720 Ražotājs: Portwest Apraksts: Mehāniski izturīgi cimdi ir izgatavoti ar polsterētu ādas plaukstu, lai uzlabotu saķeri precīzai darbībai un tā aizsargā no dažādiem apdraudējumiem, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu valkātājam.&nbs..
12,16€
Bez nodokļa:10,05€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Izturīgi cimdi Tradesman, Portwest A710 Ražotājs: Portwest Apraksts: "Tradesman" cimdi izstrādāti un veidoti aizsardzībai, strādājot sarežģītos apstākļos. Tiem ir speciāls sviedru ieliktnis, polsterējums pirkstiem un pastiprinātas vīles plaukstai, pirkstiem un īkšķim. Īpašības:..
13,75€
Bez nodokļa:11,36€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Metinātāju cimdi TIG Ultra, Portwest A521 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Kazādas plaukstas daļa ar augstu karstumizturību  - CE sertificēti - Izteikta veiklība metinātājiem   - Izgatavoti no augstas kvalitātes izturīgas kazas ādas - Pastiprinātas aramīda šuves, kas n..
8,46€
Bez nodokļa:6,99€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Triecienaizsardzības cimdi Impact Pro Cut, Portwest A745 Ražotājs: Portwest Apraksts: "Impact Pro Cut" cimds ir paredzēts darbībai visbargākajās vidēs. Augstākās kvalitātes āda ar pastiprinātu delnas daļu, kas nodrošina maksimālu ilgmūžību. TPR Exo-Skeleton nodrošina lielisku trieciena aizs..
19,79€
Bez nodokļa:16,36€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Labas saķeres cimdi, Portwest A735 Ražotājs: Portwest Apraksts: Paredzēti, lai nodrošinātu augstas veiktspējas tvērienu ar papildu komfortu. Cimdam ir  silikona pārklājumi delnas daļā un papildus stiprinājums īkšķim. Īpašības: - CE sertificēts - Blīva šķiedru konstrukcij..
13,20€
Bez nodokļa:10,91€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Cimdi ar poliuretānu pārklātiem pirkstu galiem, Portwest A198 Ražotājs: Portwest Apraksts: 13 g pilona un karbonšķiedras cimdi, kas nevada statistisko elektrību. Pārklāti ar izturīgu PU materiālu. Izmantošanai elektronikas montāžā, testēšanai un darbiem ar augstu precizitāti. Īpašības: ..
1,15€
Bez nodokļa:0,95€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Antistatiski cimdi, Portwest A197 Ražotājs: Portwest Apraksts: Izgatavoti no uzlabota pilona un oglekļa šķiedras maisījuma. Šie cimdi (tikai oderējums) aizsargā iekārtas, piemēram, shēmas plates no ādas dabīgajām eļļām, vienlaikus aizsargājot jutīgas iekārtas no kaitīgas statiskās..
0,92€
Bez nodokļa:0,76€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Aizsardzības piedurkne pret iegriezumiem, CT AHR+Portwest CT90 Ražotājs: Portwest Maksimāla F griezumu aizsardzības līmeņa uzmava CT90 aizsargā apakšdelmu, strādājot ar augsta riska griešanas darbībām. Uzmava ir izgatavota no materiāliem bez stikla un tērauda šķiedras, nekairina ādu, bet ..
9,89€
Bez nodokļa:8,17€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Aizsardzības cimdi pret iegriezumiem, TPV Portwest A723 Ražotājs: Portwest Apraksts: Pretiegriezuma cimdiem ir pievienots aizsardzības slānis, izmantojot inovatīvu TPV pārklājumu aizmugures aizsardzībai, tā nodrošina triecienizturību un augstu elastību. Nitrila mikro putu plauksta nodrošina..
12,18€
Bez nodokļa:10,06€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Antistatiski micro punktu cimdi, Portwest A196  Ražotājs: Portwest Šie cimdiem ir adīta bezšuvju odere, kas labi ieskauj plaukstu un samazina nogurumu. Ar poliuretāna punktiem pārklāta plauksta uzlabo saķeri un izturību. Cimdi ir gaisa caurlaidīgi.  Īpašības:CE sertificētsPiemērot..
1,17€
Bez nodokļa:0,96€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 59 (Kopā lapu - 5)