Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Labākie Adīti, tekstila darba cimdi produkti

Kvalitatīvi Adīti, tekstila darba cimdi produkti no MB Glovė

Adīti darba cimdi, cimdi ar PVC punktiem, tekstila cimdi, kokvilnas cimdi, lēti cimdi, ziemas darba cimdi, silti darba cimdi

Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Neilona cimdi, Portwest A020, L Ražotājs: Portwest Apraksts: - 100% neilona, bezvīļu cimdi- Bezšuvju adījums padara tos perfekti piemērotus jebkuram darbam, kuram nepieciešams pēc  smalkām motoriskajām prasmēm, veiklības un maksimālas taustes sajūtas Materiāls: 100% neilons ..
0,38€ 0,46€
Bez nodokļa:0,31€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Neilona cimdi, Portwest A020 Ražotājs: Portwest Apraksts: - 100% neilona, bezvīļu cimdi- Bezšuvju adījums padara tos perfekti piemērotus jebkuram darbam, kuram nepieciešams pēc  smalkām motoriskajām prasmēm, veiklības un maksimālas taustes sajūtas Materiāls: 100% neilons Krā..
0,46€
Bez nodokļa:0,38€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Trikotāžas cimdi pārklāti ar grubuļainu nitrilu Procera X-Roller Ražotājs: Procera Apraksts: - Darba cimdi, kas pārklāti ar biezu grubuļainu nitrilu - Laba saķere ar dažādām virsmām - Īpaši elastīgi, lieliski pieguļ rokai - Materiāls: trikotāžas neilons - Plaukstaun pirkstu ga..
0,79€
Bez nodokļa:0,65€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi ar PU pārklājumu Pu Eko, pelēki, Stepo Ražotājs: Stepo- ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa- elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela lokanība, kā arī stiepes izt..
0,55€
Bez nodokļa:0,45€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi ar PU pārklājumu Pu Eko, balti, StepoRažotājs: Stepo - ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa - elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela lokanība, kā arī stiepes iztu..
0,52€
Bez nodokļa:0,43€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Cimdi ar poliuretānu pārklātiem pirkstu galiem, Portwest A198 Ražotājs: Portwest Apraksts: 13 g pilona un karbonšķiedras cimdi, kas nevada statistisko elektrību. Pārklāti ar izturīgu PU materiālu. Izmantošanai elektronikas montāžā, testēšanai un darbiem ar augstu precizitāti. Īpašības: ..
1,15€
Bez nodokļa:0,95€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Antistatiski cimdi, Portwest A197 Ražotājs: Portwest Apraksts: Izgatavoti no uzlabota pilona un oglekļa šķiedras maisījuma. Šie cimdi (tikai oderējums) aizsargā iekārtas, piemēram, shēmas plates no ādas dabīgajām eļļām, vienlaikus aizsargājot jutīgas iekārtas no kaitīgas statiskās..
0,92€
Bez nodokļa:0,76€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Stingras saķeres lateksa cimdi, Portwest A135 Ražotājs: Portwest Apraksts: Maksimizējot gan poliestera, gan kokvilnas stiprumu, šo cimdu pamatne ir trikotāžas oderējums, kas izgatavots no poli-kokvilnas maisījuma. Pēc tam plaukstas un pirkstu apgabaliem tiek pievienots super izturīga lateks..
1,21€
Bez nodokļa:1,00€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Cimdi ar Thermal oderējumu, Portwest A115 Ražotājs: Portwest Apraksts: 13 g adīta siltumizolācija, piemērota lietošanai aukstos apstākļos. Elastīga plaukstas locītava aizsardzībai un komfortam. Piemēroti valkāšanai zem citiem cimdiem. CE sertificēti. Šos cimdus var izmantot ar lielāko da..
2,48€
Bez nodokļa:2,05€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Cimdi ar PVC punktiem Polka Plus, Portwest A113 Ražotājs: Portwest PVC punktiņi abās cimdu pusēs ļauj viegli tos uzvilkt un pagarina cimdu kalpošanas laiku. Abpusēji cimdi ir piemēroti kreisās vai labās puses lietotājiem papildu funkcionalitātes nodrošināšanai. Blīva šķiedru konstrukcija mini..
1,11€
Bez nodokļa:0,92€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Izturīgi cimdi ar PVC punktiem Portwest A112 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Lieliski piemēroti smagiem darbiem un saskarei ar karstām virsmām - CE sertificēti - PVC punktots pārklājums plaukstas daļā, lai uzlabotu saķeri - Adīta manšete komfortam un siltumam Materiāls: 70% polies..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Cimdi ar PVC punktiem, Portwest A111 Ražotājs: Portwest Apraksts: Viegli, ērti, bezšuvju cimdi ar PVC punktētu plaukstu, kas nodrošina labāku saķeri, šis cimdi nodrošina lielisku pirkstu veiklību un ir ideāli piemēroti darbam sausā vidē. 7 adījuma biezums. Materiāls: 65% polies..
0,53€
Bez nodokļa:0,44€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 38 (Kopā lapu - 4)