Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Ādas darba cimdi

Gamintojas: PortWest
Ādas cimdi Chrome Rigger, Portwest A219 Ražotājs: Portwest Apraksts: Klasiskie Chrome Rigger cimdi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes gludas ādas ar papildu polsterējumu aizsardzībai. Ideāli piemēroti vairākiem vispārējiem apstrādes darbiem.  Īpašības: - CE sertificēti..
1,88€
Bez nodokļa:1,55€
Gamintojas: GLOVES PRO
Ādas cimdi profesionāļiem, MECH PLUS+ Gloves PRORažotājs: Gloves PRO Mech Plus + ir jauna modeļa cimdi paredzēti profesionāļiem. Izmanto daudzās sfērās - montāžā, celtniecībā, transportēšanā, loģistikā, rūpniecībā un citur. Plaukstas daļa ir ražota no melnas, augstākās kvalitātes kazas ādas. ..
10,21€
Bez nodokļa:8,44€
Gamintojas: PortWest
Ādas cimdi šoferiem ar Insulatex oderi, Portwest A271 Ražotājs: Portwest Apraksts: Augstas kvalitātes siltināti ādas cimdi ar siltu un ērtu Insulatex oderi. Īpašības: - CE sertificēti - Augstākās kvalitātes šķeltas govs ādas cimdi - Klasiski ādas Driver cimdi - Palielinātas plīsuma..
8,09€
Bez nodokļa:6,68€
Gamintojas: PortWest
Ādas cimdi šoferiem, Driver Portwest A270 Ražotājs: Portwest Apraksts: Klasiskie Portwest A270 cimdi ir izturīgi, stingri cimdi, izgatavoti no augstākās kvalitātes govs ādas, kas nodrošina ilglaicīgāku cimda kalpojamību, kam piemīt paaugstinātas plīsumu izturības īpašības. Īpašības: -..
7,68€
Bez nodokļa:6,35€
Gamintojas: GLOVES PRO
Ādas cimdi auto vadītājam, GLOVES PRO DRIVER Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Augstas kvalitātes kazas ādas cimdi - Šoferu (auto vadītāju) cimdi  - Izturīgi un elastīgi cimdi - Aizsargā rokas no svīšanas - Cimdi ir šūti ar izturīgu Kevlar diegu - Pastiprinātas pirkstu šuves Kva..
5,49€
Bez nodokļa:4,54€
Gamintojas: PortWest
Ādas cimdi, Oves Driver Portwest A260 Ražotājs: Portwest Apraksts: Klasiski cimdi, kas ražoti no kazas ādas, kas ir viena no mīkstākajām un spēcīgākajām tirgū pieejamajām ādām. Elpojoša āda ir lieliska lietošanai vieglā un karstā klimatā, kas novērš roku pārkaršanu. Īpašības: - CE ser..
4,82€
Bez nodokļa:3,98€
Gamintojas: Guide
Ādas darba cimdi, Guide 58 ESD Ražotājs: Guide Apraksts: - Plauksta un īkšķa iekšpuses daļa ir ražota no cūkas ādas - Cimdu augšdaļa no neilona - Ērti darba cimdi - Cimdi ir gaisa caurlaidīgi, tādēļ rokas nesakarst - Cimda īkšķim ir speciāls apšuvums, kas nodrošina papildu ērt..
8,35€
Bez nodokļa:6,90€
Gamintojas: PortWest
Aizsargcimdi darbam saldētavās, Portwest Apacha A751 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Paredzēti izmantošanai īpaši aukstā vidē - 100% ūdensnizturīga membrāna - Elpojama ūdensizturīga membrāna - Izolācija pret aukstumu - Paredzēti darbam īpaši aukstos apstākļos - Siltas adīta..
20,67€
Bez nodokļa:17,08€
Gamintojas: PortWest
Aizsargcimdi zāģēšanai, Portwest A290 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Paredzēti maksimālai aizsardzībai un ērtībām, strādājot ar motorzāģi - Aizsardzības materiāls kreisam cimdam EN381-7 0. klase, 16 m / s - Augsta nodilumizturība - Izturīgi cimdi - Mīkstināts materiāls nodrošina pa..
16,21€
Bez nodokļa:13,40€
Gamintojas: PortWest
Augstas kvalitātes cimdi bez pirkstu galiem, Portwest Powertool Pro A740 Apvieno komfortu, izturību, mehānisko izturību un stilīgu dizainu. Tā ir ideāla izvēle darbiniekiem, darbam ar elektroinstrumentiem un sīkām detaļām. Īpašības: Ļoti izturīgas sintētiskās ādas ar spandeksu un neoprēnu īkš..
11,54€
Bez nodokļa:9,54€
Gamintojas: PortWest
Cimdi ar dubultu plaukstas stiprinājumu, Portwest A229 Ražotājs: Portwest Apraksts: Šie lieliskie cimdi ar dubultu plaukstas stiprinājumu nodrošina ļoti labu aizsardzību. Plaukstas un rādītājpirksta papildu stiprināšana garantē izturību. Ideāli piemēroti celtniecības, ainavas veidošana..
2,46€
Bez nodokļa:2,03€
Gamintojas: PortWest
Cimdi Furniture Hide, Portwest A200 Ražotājs: Portwest Tradicionāli veidoti cimdi ar gumijas drošības manšeti, vēnu aizsardzības plāksteri un ādas plākstera plaukstu. Piedāvā izcilu nodilumizturību strādniekiem lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, būvniecībā uc. CE sertificēti. Materiāli: Āda, ..
2,17€
Bez nodokļa:1,80€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 66 (Kopā lapu - 6)