Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Ādas darba cimdi

Iegādājieties labākos un kvalitatīvākos Ādas darba cimdi produktus

Darba cimdi no dabīgas ādas,  mākslīgas ādas cimdi, aizsargcimdi, kazas ādas cimdi, elastīgi darba cimdi, izturīgi darba cimdi

Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Silti ādas darba cimdi X-DriverApraksts:- Pilnībā izgatavoti no kazas ādas- Lekšpusē flīsa odere- Manžetes daļā plata aproce ar elastīgu joslu- Lieliski piemēroti manuālam darbam- Ļoti laba saķere- Augsta nodilumizturībaIzmēri: 9-11Standarts: EN388, CE  ..
4,00€
Bez nodokļa:3,31€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Ziemas darba cimdi Procera X-Superior Ražotājs: Procera Apraksts: - Augstas kvalitātes dabīgās kazādas ādas ziemas darba cimdi  - Lekšpusē flīsa odere- Piemērots aukstos un skarbos apstākļos, kur nepieciešama laba mehāniskā un aukstuma izturība- Augšdaļa: stingrs kokvil..
4,19€
Bez nodokļa:3,46€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Ādas darba cimdi Procera X-PerfectApraksts:- Pilnībā izgatavoti no kazas ādas- Tops izgatavots no elastīga auduma - Pabeigta ar aproci ar elastīgu joslu- Lieliski piemērots visiem mehāniskiem, ceļu, celtniecības un saimnieciskiem darbiem- Ļoti laba veiklība un saķereIzmēri: 8-11Standarts: ..
1,69€
Bez nodokļa:1,40€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Ādas darba cimdi X-FlavoApraksts:- Pilnībā izgatavoti no govs ādas- Manžetes daļā plata aproce ar elastīgu joslu- Lieliski piemēroti manuālam darbam- Ļoti laba saķere- Augsta nodilumizturībaIzmērs: 10Standarts: - CE-EN 21420:2020 Piegāde: 1-3 darba dien..
4,05€
Bez nodokļa:3,35€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Īpaši izturīgi darba cimdi ar sintētisko ādu Procera X-Gris Ražotājs: Procera Apraksts:- Īpaši izturīgi un ar ilgu kalpošanas laiku, augstākās kvalitātes darba cimdi- Izgatavots no sintētiskās ādas- Lieliski piemēroti montāžai darbam, kur nepieciešama precizitāte- Apvienojumā ar elastīgu ..
2,35€
Bez nodokļa:1,94€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi Stepo CobraRažotājs: StepoApraksts:- Īpaši izturīgi un ilgstoši darba cimdi STEPO COBRA, kas izgatavoti no sintētiskās ādas, ir lieliski piemēroti montāžas darbiem, kuriem nepieciešama kopšana- Kombinācijā ar elastīgu neilona audumu- Lieliski "elpo"- Mitrie un sausie cimdi nerūdās- Augša..
1,99€
Bez nodokļa:1,64€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Ādas darba cimdi Procera X-Pilot NeonApraksts:- Pilnībā izgatavoti no kazas ādas- Tops izgatavots no elastīga auduma košā krāsā- Pabeigta ar aproci ar elastīgu joslu- Lieliski piemērots visiem mehāniskiem, ceļu, celtniecības un saimnieciskiem darbiem- Ļoti laba veiklība un saķereIzmēri: 9-10Sta..
1,80€
Bez nodokļa:1,49€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Ādas darba cimdi X-DriverApraksts:- Pilnībā izgatavoti no kazas ādas- Manžetes daļā plata aproce ar elastīgu joslu- Lieliski piemēroti manuālam darbam- Ļoti laba saķere- Augsta nodilumizturībaIzmēri: 9-11Standarts: EN388  Piegāde: 1-3 darba dienasJ..
2,99€
Bez nodokļa:2,47€
Līdzsvars: Mums ir
Metinātāju cimdi WELDAS 10-2101Apraksts:- Kvalitatīvi apvērstas govs ādas metinātāju cimdi ar oderi- Mehāniski izturīgi un karstumizturīgi- Nodilumizturīgi un nodrošina ilgu kalpošanas laiku- Augšdaļa: apvērsta govs āda (zamšādas)- Plauksta: apvērsta govs āda (zamšādas)- Aproce: pagarinātaIzmēr..
8,25€
Bez nodokļa:6,82€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Īpaši izturīgi darba cimdi Stepo 161 Ražotājs: Stepo Apraksts: - Īpaši izturīgi un ar ilgu kalpošanas laiku, augstākās kvalitātes darba cimdi- Izgatavots no sintētiskās ādas- Lieliski piemēroti montāžai darbam, kur nepieciešama precizitāte - Apvienojumā ar elastīgu neilona audumu A..
2,20€
Bez nodokļa:1,82€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Īpaši izturīgi darba cimdi Stepo 163, ar līplenti Ražotājs: Stepo Apraksts: - Īpaši izturīgi un ar ilgu kalpošanas laiku, augstākās kvalitātes darba cimdi- Izgatavots no sintētiskās ādas- Lieliski piemēroti montāžai darbam, kur nepieciešama precizitāte - Apvienojumā ar elastīgu n..
2,53€
Bez nodokļa:2,09€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Īpaši izturīgi darba cimdi Stepo 161 Ražotājs: Stepo Apraksts: - Īpaši izturīgi un ar ilgu kalpošanas laiku, augstākās kvalitātes darba cimdi- Izgatavots no sintētiskās ādas- Lieliski piemēroti montāžai darbam, kur nepieciešama precizitāte - Apvienojumā ar elastīgu neilona audumu - I..
2,25€
Bez nodokļa:1,86€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 73 (Kopā lapu - 7)