Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Cepures, lakati

Iegādājieties labākos un kvalitatīvākos Cepures, lakati produktus

Vasaras cepures, darba cepures, siltas cepures, ziemas cepures, cepures ar nagu, flīsa cepures, aizsargcepures, lakati, kakla lakati, cepures ar kažokādu, spilgtas cepures, mednieku cepures, cepures medībām. 

Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Cepure jauniešiem ar LED gaismu, Portwest B027 Ražotājs: Portwest Šai siltajai un ērtajai akrila junioru cepurei ir noņemams LED priekšējais lukturis, kas nodrošina izcilu redzamību vājā apgaismojumā. Led gaisma uzlādējama ar USB kabeli. Īpašības: - CE sertificēts - Darbības laiks 2/4 stu..
7,17€
Bez nodokļa:5,93€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Ziemas cepure, Portwest HA13 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Šai siltajai ziemas cepurei ir pilnībā noņemams zoda un mutes aizsargs ārkārtējiem laika apstākļiem - Kažokādas odere papildus siltumam un komfortam - Ar oderi siltuma izolācijai - Zoda aizsargs nodrošina papildu komfortu u..
11,89€
Bez nodokļa:9,83€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Aizsardzības balaclava, Multiway Balaclava Portwest CS23 Ražotājs: Portwest Apraksts: - CS23 Balaclava ir ērta un elastīga - Četru virzienu audums atvieglo kustības un nodrošina komfortu - Šis produkts ir ļoti universāls un to var valkāt dažādos veidos Materiāls: 92% poliesters 8%..
20,04€
Bez nodokļa:16,56€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Flīsa cepure velkama zem ķiveres, Portwest CS20 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Šī flīsa auduma cepure ir lieliska vērtība, tā ir būtiska jebkuram ziemas komplektam - Mīkstais flīsa audums aizsargā galvu un seju skarbos laika apstākļos - Anti-pill izturīgs flīsa audums - Vēja izturīga, la..
4,40€
Bez nodokļa:3,64€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Cepure Helmet Liner, Portwest HA18 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izstrādāts tā, lai piegulētu pie galvas un iegūtu vieglu papildus siltuma slāni - HA18 ir izgatavots no elastīga poliestera elastāna materiāla, kas ir ideāls risinājums vilkšanai zem ķiveres - Četru virzienu audums atvieglo..
7,51€
Bez nodokļa:6,20€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Ūdens izturīga cepure, Portwest B031 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Cepure ir izgatavota no 100% ūdensnecaurlaidīgas porainas membrānas, izturīga, droša un gaisa caurlaidīga - Ārējais akrila audums - Iekšpusē mīksta Insulatex odere, saglabājot valkātāju siltu  - Adījuma biezums..
13,62€
Bez nodokļa:11,26€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Abpusēji valkājama augstas redzamības cepure, Portwest HA14  Ražotājs: Portwest Apraksts: - Abpusēji valkājama cepure - Anti-pill izturīgs flīsa audums - Flīsa odere nodrošina siltumu un komfortu - Iešuve papildus formas veidošanai Materiāls: 100% poliestera flīss 230g ..
4,14€
Bez nodokļa:3,42€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Atstarojoša adīta cepure ar Insulatex oderi, Portwest B026 Ražotājs: Portwest Apraksts: Šī atstarojošā trikotāžas adījuma cepure ir lieliska iespēja uzlabot redzamību aukstā laikā. Izcili atstarojošie pavedieni tiek ieausti akrila audumā, lai nodrošinātu izcilu redzamību. Insulatex odere ai..
5,79€
Bez nodokļa:4,78€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Adīta cepure ar oderi, Portwest B024 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Iekšpusē mīksta Insulatex odere nodrošina siltumu un komfortu - Ārpuse smalks akrila adījums - Adījuma biezums 7, lai saglabātu formu Materiāls: 100% akrils, adījums Odere: Insulatex odere 40g Krāsas: - Pelēka ..
3,39€
Bez nodokļa:2,80€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Cepure pāriksa rūpniecības darbiniekiem, Trilby Portwest C600 Ražotājs: Portwest Apraksts: Cepure pārtikas rūpniecības darbiniekiem, lai apmierinātu stingras pārtikas sagatavošanas un ēdināšanas uzņēmumu sanitārās prasības. Cepurei ir vienkāršs dizains un viegla kopšana. Izturīga un fu..
12,00€
Bez nodokļa:9,92€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Antistatisks balaklāva aizsargs, Portwest FR20. Ražotājs: Portwest Apraksts: - FR20 balaklāva-aizsargs ir liesmu izturīgs un antistatisks - Audums nodrošina ARC2 aizsardzību pret elektriskā loka termisko apdraudējumu - CE-CAT III - Liesmu izturības īpašības pēc mazgāšanas nemazinās - Ai..
23,70€
Bez nodokļa:19,59€
Līdzsvars: Mums ir
FR antistatiska balaklāva, Portwest FR09. Ražotājs: Portwest Apraksts: - Šī liesmu izturīgā balaklāva ilgstoši nēsājot saglabā savu formu,  - Augsts kokvilnas saturs nodrošina maksimālu komfortu, - Audums ir antistatisks un nodrošina ARC2 aizsardzību, - CE-CAT III, - 50+ UPF n..
21,11€
Bez nodokļa:17,45€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 49 (Kopā lapu - 5)