Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Ūdens necaurlaidīgs apģērbs

Iegādājieties labākos un kvalitatīvākos Ūdens necaurlaidīgs apģērbs produktus

Kavalitatīvs un izturīgs aizsargapģērbs, lietus apģērbs, ūdensizturīgs darba apģērbs, brišanas bikses, lietus bikses, lietus virsjaka, augstas redzamības bikses, ūdens necaurlaidīga jaka, ūdens necaurlaidīgs kombinezons, glābšanas veste, lietus mētelis, makšķerēšanas kombinezons, apģērbs pret ķimikālijām.
 

Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kvalitatīvs kombinezons, Sealtex™ Classic Portwest S452, dzeltens Ražotājs: Portwest Apraksts: - Ūdensizturīga aizsardzība par pievilcīgu cenu - Izturīgs un elastīgs ar netīrumu atgrūdošu apdari - Ūdensnecaurlaidīgs ar stiprinātām šuvēm, lai novērstu ūdens iekļūšanu - Sānu piekļuves..
85,22€
Bez nodokļa:70,43€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kvalitatīvas bikses, Sealtex™ Classic Portwest S451 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Vieglas un ūdensnecaurlaidīgas bikses - Elastīgā jostasvieta un ar spiedpogām bikšu apakša labi pieguļ uz darba apaviem - Ūdensizturīgas, lai lietotājs būtu sauss un aizsargāts pret laikapstākļiem - Ūdensn..
35,26€
Bez nodokļa:29,14€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Bikses IONA Lite,  Portwest S481 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Iona Lite bikses ir brīvas un veidotas tā, lai tās varētu valkāt uz citām biksēm - Izturīgas pret mitrumu, vēju, aizsargā no aukstuma - Nodiluma izturīgs Oxford poliesters - Līmētas šuves, lai nodrošinātu papildu a..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Ūdensdrošas bikses ar oderi IONA Lite, Portwest S482 Ražotājs: Portwest Apraksts: S482 bikses ir īpaši praktiskas un ūdensdrošas. Atstarojošā lente nodrošina lielisku aizsardzību vājā apgaismojumā, bet polsterējums neļauj salt, lai jums būtu silti un ērti. Īpašības: - CE sertificētas ..
36,21€
Bez nodokļa:29,93€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
RS silta ūdens izturīga virsjaka, Portwest S563 Ražotājs: Portwest Apraksts: - S563 ir lieliska, izturīga virsjaka - Ūdensizturīga, lai lietotājs būtu sauss un aizsargāts pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem - Ar oderi siltuma izolācijai - Līmētas šuves, lai nodrošinātu papildu aizsard..
69,20€
Bez nodokļa:57,19€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Lietus mētelis, Iona Portwest F438 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Klasiskais Iona lietus mētelis nodrošina lielāku redzamību ar papildu pārklājumu tā garuma dēļ - Viegls, ūdensnecaurlaidīgs audums ar stiprinātām šuvēm novērš ūdens iekļūšanu - Līmētas šuves, lai nodrošinātu papildu aizsard..
21,16€
Bez nodokļa:17,49€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Lietus virsjaka IONA, Portwest F440 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Viegla un praktiska lietus jaka nodrošina aizsardzību pret ūdeni un palielina redzamību - Viegls, ūdensnecaurlaidīgs audums ar stiprinātām šuvēm novērš ūdens iekļūšanu - Līmētas šuves, lai nodrošinātu papildu aizsardzību ..
20,95€
Bez nodokļa:17,32€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Divdaļīgs lietus kostīms Essentials, Portwest L440 Ražotājs: PortwestModelis: Essentials Apraksts: - Divdaļīgs lietus kostīms - kvalitatīvs, praktisks, izturīgs - Jakas un bikšu komplekts ērtībai - Ūdensnecaurlaidīgs ar stiprinātām šuvēm, lai novērstu ūdens iekļūšanu - Priekšējā rāvējslē..
21,22€
Bez nodokļa:17,54€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Lietus mētelis, Portwest S438 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Klasiskais lietus mētelis nodrošina izcilu ūdens necaurlaidīgu aizsardzību - Viegls, ūdensnecaurlaidīgs audums ar stiprinātām šuvēm novērš ūdens iekļūšanu - Līmētas šuves, lai nodrošinātu papildu aizsardzību - Priekšpusē rāvējs..
18,84€
Bez nodokļa:15,57€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Darba bikses, Sealtex™ Ocean Portwest S251 Ražotājs: Portwest  Apraksts: - Šīs klasiskā stila bikses, kas izgatavotas no īpaša Sealtex™ Ocean auduma, sniedz valkātājam pilnīgu aizsardzību sliktos laika apstākļos - Biksēm ir elastīga jostasvieta, tāpēc tās var viegli uzvilkt uz citām b..
19,92€
Bez nodokļa:16,46€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Ūdensnecaurlaidīga virsjaka, Sealtex Ocean Portwest S250 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Sealtex Ocean jaka nodrošina neaizvietojamu aizsardzību sliktos laika apstākļos un nodrošina valkātāja ērtības - Izturīga un elastīga ar netīrumu atgrūdošuapdari - Ūdensnecaurlaidīga ar stipr..
35,48€
Bez nodokļa:29,33€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Kvalitatīvas bikses, Sealtex™ AIR Portwest S351 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Īpašas kvalitātes Sealtex™ AIR bikses ir izgatavotas no unikāla viegla un elpojoša materiāla, kas nodrošina nepārspējamu aizsardzību pret ūdeni un vēju - Elpojošs, mitrumu atgrūdošs materiāls, kas ļauj valkātāja..
34,15€
Bez nodokļa:28,22€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 277 (Kopā lapu - 24)