Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Pārtikas nozarei

Kvalitatīvi Pārtikas nozarei produkti no MB Glovė

Apģērbs pārtikas nozares darbiniekiem. Pavāru apģērbs, priekšauti, bāra priekšauts, pavāru bikses, pavāru jaka, šefpavāru jaka, miesnieka priekšauts, pavāru cepurīte, šefpavāra galvas apsējs, specializēts darba apģērbs

Ražotājs: Glovė Līdzsvars: Mums ir
Pavāra virsjaka Mozzarella Apraksts: - Šī pavāra virsjaka sniedz visaugstāko komfortu valkātājam - Izgatavota no 100% augstākās kvalitātes kokvilnas, kas nodrošina komfortu un elpojamību - Abpusēja priekšpuse - Aizvēršana priekšpusē ar pogām - Stilīgs dizains daudzfunkcionālai lietošanai ..
26,49€
Bez nodokļa:21,89€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Bāra priekšauts, Portwest S845 Ražotājs: Portwest Apraksts: Ideāla priekšautu izvēle, kad nav nepieciešams pilns pārklājums. Šim priekšautam ir liela kabata drošai mantu glabāšanai. Priekšauts no augstas kvalitātes Kingsmill auduma ar pretsamezglošanās saitēm. Izturīga pinuma audums ar..
3,50€
Bez nodokļa:2,89€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Garš priekšauts, Portwest S841 Ražotājs: Portwest Apraksts: Klasiskais stils un kvalitatīvs audums piešķir šim priekšautam profesionālu izskatu. Ļoti izturīgs, šis populārais stils pēc mazgāšanas saglabās krāsu un formu. Īpašības: - Izturīga pinuma audums ar izcilu krāsu noturību - P..
7,15€
Bez nodokļa:5,91€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Halāts pārtikas nozarei, Portwest 2205 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izturīga pinuma audums ar izcilu krāsu noturību - Nesamazinošs audums, lai nodrošinātu, ka pēc mazgāšanas šis stils saglabā savu formu - 1 kabata drošai mantu glabāšanai - Krūšu kabata - Slēpta spiedpogu aizdare priek..
14,48€
Bez nodokļa:11,97€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Pavāru jaka sievietēm, Rachel Portwest C737 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Ērta pavāru jaka sievietēm ar MeshAir tīkliņauduma iestrādi padušu daļā - Lielisks stils ar franču aprocēm - Modeļi piemēroti sievietēm - Piedurknes kabata - Sānu atveres nodrošina papildu komfortu - 1 kabata dr..
19,54€
Bez nodokļa:16,15€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Pavāru jaka sievietēm, Rachel Portwest C837 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izturīga pinuma audums ar izcilu krāsu noturību - Nesamazinošs audums, lai nodrošinātu, ka pēc mazgāšanas šis stils saglabā formu - MeshAir™ elpojošs tīkliņaudums, lai palielinātu gaisa plūsmu - 1 kabata drošai ma..
20,55€
Bez nodokļa:16,98€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Halāts Standard, Portwest C852 Ražotājs: Portwest Apraksts: Inženierijas vai laboratorijas darbiem šis lieliskais apģērbs atbilst visām jūsu darba prasībām. Ietver slēptu priekšpusi un divas apakšējās kabatas kopā ar vienu krūšu kabatu. Izcila krāsu noturība, šis modernais darba apģērbs sag..
19,07€
Bez nodokļa:15,76€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Ūdensnecaurlaidīgs priekšauts, Portwest 2207 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Priekšauts pārtikas rūpniecībai ir 100% ūdensnecaurlaidīgs un ar lielisku aizsardzību dažādiem apstākļiem - Ar ķīmiskās aizsardzības apdari šis izturīgais priekšauts pasargā no skābēm, sārmiem un eļļām - Izturīgs ..
13,61€
Bez nodokļa:11,25€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Veste pārtikas nozarei, Portwest 2204 Ražotājs: Portwest Apraksts:  - Šī veste ir lieliski piemērota aukstiem darba apstākļiem pārtikas sagatavošanas vidē - Pilnībā oderēta un polsterēta, lai noturētu un palielinātu siltumu - 1 kabata drošai mantu glabāšanai - Iekšējā kabata drošai ..
18,53€
Bez nodokļa:15,32€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Vīriešu halāts pārtikas nozarei, Portwest 2202 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izturīga pinuma audums ar izcilu krāsu noturību - Nesamazinošs audums, lai nodrošinātu, ka pēc mazgāšanas šis stils saglabā savu formu - 1 kabata drošai mantu glabāšanai - Iekšējā krūšu kabata - Slēpta pr..
18,23€
Bez nodokļa:15,07€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Vīriešu halāts pārtikas nozarei, Portwest 2206  Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izturīga pinuma audums ar izcilu krāsu noturību - Nesamazinošs audums, lai nodrošinātu, ka pēc mazgāšanas šis stils saglabā savu formu - 3 kabatas plašai mantu uzglabāšanai - Iekšējā krūšu kabata - Iekšē..
19,54€
Bez nodokļa:16,15€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Beķera krekls ar īsām piedurknēm, Portwest 2209 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izturīga pinuma audums ar izcilu krāsu noturību - Nesamazinošs audums, lai nodrošinātu, ka pēc mazgāšanas šis stils saglabā savu formu - 1 kabata drošai mantu glabāšanai - Iekšējā krūšu kabata Audums: Kings..
10,17€
Bez nodokļa:8,40€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 49 (Kopā lapu - 5)