Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Labākie Darba zābaki produkti

Iegādājieties labākos un kvalitatīvākos Darba zābaki produktus

Kvalitatīvi darba zābaki.  Ādas darba zābaki, specializēti darba zābaki, aizsargzābaki, metinātāju zābaki, ziemas darba zābaki, silti darba zābaki, liela izmēra darba zābaki, ādas darba apavi Pesso, asfalta zābaki ceļu strādniekiem, darba drošības zābaki, karstumizturīgi darba zābaki. S3, S2, S1 augstas drošības kategorijas zābaki. Tikai sertificēti darba zābaki.

Ražotājs: Monitor Līdzsvars: Mums ir
Darba apavi Monitor Midway S3 SRCApraksts:- Apavu virspuse ir izgatavota no īstas ādas un iekšpusē ir odere no mitruma uzsūcoša un mitruma izvadoša tekstilizstrādājuma-  Zole, kas nodrošina lielisku triecienu absorbciju- Aizsargkape ir izgatavota no kompozītmateriāla un APT tekstila caurduršana..
69,95€
Bez nodokļa:57,81€
Ražotājs: Monitor Līdzsvars: Mums ir
Darba zābaki Monitor Hybrid S3 SRCApraksts:- Ērti drošības darba apavi- Viegli darba zābaki- Jaunas tehnoloģijas darba zābaki, kas izgatavoti, izmantojot injekcijas tehnoloģiju- Atstarojošas detaļas- Mitrumu absorbējoša tekstila odere- Kompozīta pirkstu aizsargs-&n..
109,29€
Bez nodokļa:90,32€
Ražotājs: Uvex Līdzsvars: Mums ir
Ērti darba zābaki Uvex 8517/2 X-Tended S3 SRC ESDApraksts:- Sportiski, daudzfunkcionāli drošības apavi- Īpaši viegls un elastīgs- Jaunākās paaudzes 100% metālu nesaturošs uvex xenova® purngals, kompakts dizains, anatomiska forma, laba sānu stabilitāte- Uvex climazone tehnoloģija nodrošina ..
147,99€
Bez nodokļa:122,31€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Darba zābaki Procera Helix SR SRCApraksts:- Zābakos iestrādats triecienizturīgs tērauda purngals, kurš aizsargā pret triecieniem līdz 200 J un saspiešanas enerģiju līdz 15 kN- Zolē iestrādats tērauda necaurdurams ieliktnis, kurš aizsargā pret dūriena spēku līdz 1100N- Virsdaļa ir izgatavota no nubuk..
52,00€
Bez nodokļa:42,98€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Darba zābaki Procera Galaxy SR SRCApraksts:- Zābakos iestrādats triecienizturīgs tērauda purngals, kurš aizsargā pret triecieniem līdz 200 J un saspiešanas enerģiju līdz 15 kN- Zolē iestrādats tērauda necaurdurams ieliktnis, kurš aizsargā pret dūriena spēku līdz 1100N- Virsdaļa ir izgatavota no nubu..
52,00€
Bez nodokļa:42,98€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Drošības zābaki Cobalt S1 SRCApraksts:- Tērauda purngals ar triecienizturību līdz 200 J un spiediena izturību lidz 15 kN- Virsdaļa ir izgatavota no nubuka ādas, moderns dizains- Neslīdoša zole izgatavota no PU poliuretāna un gumija, antistatiska, izturīga pret eļļu- SRC sānslīdes izturības klase- En..
56,40€
Bez nodokļa:46,61€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Drošības zābaki Jupiter S1 SRCApraksts:- Tērauda purngals ar triecienizturību līdz 200 J un spiediena izturību lidz 15 kN- Virsdaļa ir izgatavota no nubuka ādas, moderns dizains- Neslīdoša zole izgatavota no divkārša blīvuma PU / PU poliuretāna, antistatiska, izturīga pret eļļu- SRC sānslīdes izturī..
51,30€
Bez nodokļa:42,40€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Drošības zābaki Portwest FC60Ražotājs: Gaston MilleApraksts:- Stilīgs dizains apvienojumā ar kopējo S3 drošību 100% nemetāliski zābaki- Viegla konstrukcija ar izturīgu PU / gumijas zoli slīdes pretestībai un triecieniem- CE sertificēts- Kompozītu pirkstgalu aizsargs papildu aizsardzībai- Necaurduram..
83,41€
Bez nodokļa:68,94€
Līdzsvars: Mums ir
Metinātāju zābaki Jasper S3 SRC Īpašības:- Īstas impregnētas ādas metinātāja apavi ar gaismu atstarojošiem elementiem potītes zonā- Nodilumizturīgā odere nodrošina lielisku gaisa un mitruma cirkulāciju- Polsterējuma zona ir polsterēta papildus- Valkātāja ērtībām un papildus aizsardzībai apav..
37,00€
Bez nodokļa:30,58€
Ražotājs: Gaston Mille Līdzsvars: Mums ir
Ērti darba apavi, GASTON MILLE DEALER S3 SRCApavu augšdaļa:- 3D mikroventilējamā odere, pret kāju svīšanu- Nodilumu izturīga, tāpēc kalpos ilgi- Kompozīta pirkstu aizsardzība 200J- Ļoti izturīga āda (2-2,2 mm)- Dabīgā āda, ūdens un eļļas izturīga- Apavu augstums 19 cm- Papildu papēžu aizsardzī..
85,02€
Bez nodokļa:70,26€
Līdzsvars: Mums ir
Ziemas darba zābaki FF MAINZ SC-03-002 S1 CI SRCApraksts:Silti, rupjas ādas darba apaviSpeciāli apstrādāta dabīga impregnēta, nodilumizturīga raupja ādaMākslīgā kažokādaAizsarg purngals: plastmasasDivas poliuretāna (PU / PU) zolesZole izturīga pret naftas produktiem (smērvielām, eļļām utt...
24,71€
Bez nodokļa:20,42€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Zābaki ar ūdensnecaurlaidīgu un elpojošu membrānu, S3 Steelite WR-Portwest FW57 Ražotājs: Portwest Apraksts: S3 zābakiem ir ūdens necaurlaidīga un elpojoša membrāna, kas ir ideāli piemērota lietošanai dažādos laika apstākļos. Tērauda purngals un starpzole pilnīgai aizsardzībai ar sting..
105,16€
Bez nodokļa:86,91€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 96 (Kopā lapu - 8)