Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Labākie Darba zābaki produkti

Iegādājieties labākos un kvalitatīvākos Darba zābaki produktus

Kvalitatīvi darba zābaki.  Ādas darba zābaki, specializēti darba zābaki, aizsargzābaki, metinātāju zābaki, ziemas darba zābaki, silti darba zābaki, liela izmēra darba zābaki, ādas darba apavi Pesso, asfalta zābaki ceļu strādniekiem, darba drošības zābaki, karstumizturīgi darba zābaki. S3, S2, S1 augstas drošības kategorijas zābaki. Tikai sertificēti darba zābaki.

Ražotājs: Monitor Līdzsvars: Mums ir
Darba zābaki Monitor Hybrid S3 SRCApraksts:- Ērti drošības darba apavi- Viegli darba zābaki- Jaunas tehnoloģijas darba zābaki, kas izgatavoti, izmantojot injekcijas tehnoloģiju- Atstarojošas detaļas- Mitrumu absorbējoša tekstila odere- Kompozīta pirkstu aizsargs-&n..
90,75€
Bez nodokļa:75,00€
Ražotājs: Monitor Līdzsvars: Mums ir
Darba apavi Monitor Midway S3 SRCApraksts:- Apavu virspuse ir izgatavota no īstas ādas un iekšpusē ir odere no mitruma uzsūcoša un mitruma izvadoša tekstilizstrādājuma-  Zole, kas nodrošina lielisku triecienu absorbciju- Aizsargkape ir izgatavota no kompozītmateriāla un APT tekstila caurduršana..
69,95€
Bez nodokļa:57,81€
Līdzsvars: Mums ir
Darba zābaki Monitor Dallas S3 SRCApraksts:- Īpaši izturīga, mīksta un impregnēta āda, izturīga pret nodilumu un mitrumu atgrūdoša- Apavu augšdaļa ir pārklāta ar PU- Mitrumu absorbējoša tekstila odere- Kompozīta pirkstu aizsargs- Monitor's SS 2.0 zolīti rada pārsteidzoši ērtu un mīkstu apavu- Divējā..
89,00€
Bez nodokļa:73,55€
Ražotājs: Monitor Līdzsvars: Mums ir
Darba apavi Monitor Assault S3 SRCApraksts:- Izturīgi darba zābaki ar izcilu komfortu- Apavu augšdaļa izgatavota no dabīgas ādas- Salikts pirkstu aizsargs- Elpojoša un ūdensizturīga Monitex membrāna- BOA apavu stiprinājuma sistēma- Monitor SS 2.0 zolīte nodrošina lielāku komfortu un ērtības- Vibram ..
161,45€
Bez nodokļa:133,43€
Ražotājs: Monitor Līdzsvars: Mums ir
Darba apavi Monitor AeroApraksts:- Darba drošības sandales- Salikts pirkstu aizsargs- Mīksta, mitrumu izvadoša Super-lex odere- BOA apavu stiprinājuma sistēma- "Fit-Tech" iekšzole nodrošina ļoti labu amortizāciju un komfortu- Zole ir izgatavota no dubultā blīvuma PU ar protektoruStandarts: EN ISO 20..
131,14€
Bez nodokļa:108,38€
Ražotājs: Monitor Līdzsvars: Mums ir
Darba apavi Monitor Combat S3 SRCApraksts:- Sportiska stila darba aizsargapavi- Apavu augšdaļa ir izgatavota no tekstila ar Vision tehnoloģiju, nodrošinot papildu aizsardzību tumsā- BOA apavu stiprinājuma sistēma- Monitor SS 2.0 iekšzole nodrošina ļoti labu amortizāciju un komfortu- Atsitiena zole n..
110,94€
Bez nodokļa:91,69€
Ražotājs: Uvex Līdzsvars: Mums ir
Ērti darba zābaki Uvex 8517/2 X-Tended S3 SRC ESDApraksts:- Sportiski, daudzfunkcionāli drošības apavi- Īpaši viegls un elastīgs- Jaunākās paaudzes 100% metālu nesaturošs uvex xenova® purngals, kompakts dizains, anatomiska forma, laba sānu stabilitāte- Uvex climazone tehnoloģija nodrošina ..
147,99€
Bez nodokļa:122,31€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Darba zābaki Procera Galaxy SR SRCApraksts:- Zābakos iestrādats triecienizturīgs tērauda purngals, kurš aizsargā pret triecieniem līdz 200 J un saspiešanas enerģiju līdz 15 kN- Zolē iestrādats tērauda necaurdurams ieliktnis, kurš aizsargā pret dūriena spēku līdz 1100N- Virsdaļa ir izgatavota no nubu..
57,72€
Bez nodokļa:47,70€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Drošības zābaki Cobalt S1 SRCApraksts:- Tērauda purngals ar triecienizturību līdz 200 J un spiediena izturību lidz 15 kN- Virsdaļa ir izgatavota no nubuka ādas, moderns dizains- Neslīdoša zole izgatavota no PU poliuretāna un gumija, antistatiska, izturīga pret eļļu- SRC sānslīdes izturības klase- En..
62,60€
Bez nodokļa:51,74€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Drošības zābaki Jupiter S1 SRCApraksts:- Tērauda purngals ar triecienizturību līdz 200 J un spiediena izturību lidz 15 kN- Virsdaļa ir izgatavota no nubuka ādas, moderns dizains- Neslīdoša zole izgatavota no divkārša blīvuma PU / PU poliuretāna, antistatiska, izturīga pret eļļu- SRC sānslīdes izturī..
56,95€
Bez nodokļa:47,06€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
Drošības zābaki Portwest FC60Ražotājs: Gaston MilleApraksts:- Stilīgs dizains apvienojumā ar kopējo S3 drošību 100% nemetāliski zābaki- Viegla konstrukcija ar izturīgu PU / gumijas zoli slīdes pretestībai un triecieniem- CE sertificēts- Kompozītu pirkstgalu aizsargs papildu aizsardzībai- Necaurduram..
69,07€
Bez nodokļa:57,09€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 89 (Kopā lapu - 8)