Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Citi piederumi

Ceļgalu 0S-250 Īpašības: - Ērti Velcro stiprinājumi- Mīksts un ērts- Ceļgalu aizsargi paredzēti visiem darbiem, strādājot uz ceļgaliem-  Nelietojiet uz karstām virsmām vai vietās, kur var būt asi, izvirzīti priekšmeti- Valkājami uz drēbēm vai uz kailām kājām Izmērs:..
6,59€
Bez nodokļa:5,45€
Gamintojas: PortWest
A2P3 kombinētais filtrs ar universālu savienojumu, Portwest P956. Ražotājs: Portwest Apraksts: - Filtrs ir A2P3 tipa kombinētais filtrs ar standarta vītnes savienojumu, - Atbilst EN 148-1 prasībām un to var izmantot ar pilnas sejas maskām ar to pašu savienojumu, - Klasificēts kā 2. klases f..
19,11€
Bez nodokļa:15,79€
Gamintojas: PortWest
ABEK2P3 kombinētais filtrs ar universālu savienojumu Portwest P976. Ražotājs: Portwest Apraksts: - Pretgāzes un pretdaļiņu filtram ir standarta savienojums, - Atbilst EN 148-1 un to var izmantot ar pilnas sejas maskām ar to pašu savienojumu, - Tas aizsargā pret organiskām un neorganisk..
23,05€
Bez nodokļa:19,05€
Zamšādas instrumentu josta. Izmērs: Universāls, regulējams.             Krāsa: Dzeltena.  ..
8,21€
Bez nodokļa:6,79€
Ādas kopšanas vasks, Engelbert Strauss. Ražotājs: Engelbert Strauss Apraksts: - Paredzēts ādas kopšanai, - Izveido aizsargājošu slāni, - Vasks paredzēts brīvā laika, sporta apaviem un ādas apģērbam, - Ātri iekļūst ādā, - Piesūcina (impregnē) un uztur elastību, - Ūdensizturīgs. ..
6,59€
Bez nodokļa:5,45€
Gamintojas: PortWest
Ādas priekšauts metinātājiem, Portwest SW10 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izgatavots no augstas kvalitātes gludas govs ādas, kas sašūts ar para-aramīda šuvēm, - Metināšanas laikā aizsargā ķermeņa augšdaļu un kājas, - Regulējamas siksnas ar sprādzēm ātrai atvēršanai un aizvēršanai..
19,93€
Bez nodokļa:16,47€
Gamintojas: PortWest
Ādas uzmavas - piedurnes metinātājiem, Portwest SW20  Ražotājs: Portwest Apraksts: - Augstākās kvalitātes metināšanas piedurknes, kas izgatavotas no sadalītas govs ādas, ar Para-aramīda šuvēm, - Izstrādātas, lai aizsargātu apakšdelmu un elkoņus visgrūtākajā vidē, - Elastīgie gali nod..
11,60€
Bez nodokļa:9,59€
Gamintojas: PortWest
Aizsardzības piedurkne (uzmava) izturīga pret griezumiem, Portwest A690, 45cm 5-tā līmeņa pretestība iegriezumiem.  Aizsargā no karstuma rokas un plaukstas locītavas. Ar speciālu īkšķim paredzētu vietu - labākai valkāšanai. Drīkst mazgāt. Piemērota pārtikas rūpniecībai. CE. Pā..
5,32€
Bez nodokļa:4,40€
Gamintojas: PortWest
Aizsardzības piedurkne (uzmava) izturīga pret griezumiem, Portwest A691, 56cm 5-tā līmeņa pretestība iegriezumiem.  Aizsargā no karstuma rokas un plaukstas locītavas. Ar speciālu īkšķim paredzētu vietu - labākai valkāšanai. Drīkst mazgāt. Piemērota pārtikas rūpniecībai. CE. Pārdodas pa ..
5,92€
Bez nodokļa:4,89€
Gamintojas: PortWest
Aizsardzības piedurkne (uzmava) izturīga pret iegriezumiem, Portwest A689 5-tā līmeņa pretestība iegriezumiem.  Aizsargā no karstuma rokas un plaukstas locītavas. Ar speciālu īkšķim paredzētu vietu - labākai valkāšanai. Drīkst mazgāt. Piemērota pārtikas rūpniecībai. CE. Pārdodas pa..
4,29€
Bez nodokļa:3,55€
Gamintojas: PortWest
Aizsardzības piedurkne pret iegriezumiem, CT AHR+Portwest CT90 Ražotājs: Portwest Maksimāla F griezumu aizsardzības līmeņa uzmava CT90 aizsargā apakšdelmu, strādājot ar augsta riska griešanas darbībām. Uzmava ir izgatavota no materiāliem bez stikla un tērauda šķiedras, nekairina ādu, bet ..
8,82€
Bez nodokļa:7,29€
Gamintojas: PortWest
Aizsardzības priekšauts gaļas pārstrādei, Chainmail Portwest AC20 Ražotājs: Portwest Apraksts: - CE sertificēts - Ideāli piemērots gaļas pārstrādei, lai pasargātu no asiem priekšmetiem - Izgatavots no nerūsējošā tērauda metālpinuma maksimālai aizsardzībai - Piemērots pārtikas pārstrādes uz..
156,49€
Bez nodokļa:129,33€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 138 (Kopā lapu - 12)