Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Pārklāti darba cimdi

Iegādājieties labākos un kvalitatīvākos Pārklāti darba cimdi produktus

Pārklāti darba cimdi, dermiflex cimdi, antivibrācijas cimdi, antistatiski cimdi, ar nitrilu pārklāti cimdi, ar lateksu pārklāti cimdi, ar PU pārklāti cimdi, cimdi maksimālai saķerei, atstarojoši cimdi, ķīmijas izturīgi cimdi, bambuka šķiedras cimdi, cimdi ar poliuretāna pārklātiem pirkstiem un citi cimdi.

Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Silti darba cimdi pārklāti ar lateksu, Procera X-FrosterApraksts:- Cimdi no bieza poliestera-kokvilnas adīta auduma spilgti dzeltenā krāsā ar papildus siltinātu oderi- Saķeres daļā cimdi pārklāti ar porainu lateksu- Lieliski piemērots manuālam darbam zemā temperatūrā- Ļoti laba saķere- Augsta nodilu..
2,00€
Bez nodokļa:1,65€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Trikotāžas cimdi pārklāti ar grubuļainu nitrilu Procera X-Roller Ražotājs: Procera Apraksts: - Darba cimdi, kas pārklāti ar biezu grubuļainu nitrilu - Laba saķere ar dažādām virsmām - Īpaši elastīgi, lieliski pieguļ rokai - Materiāls: trikotāžas neilons - Plaukstaun pirkstu ga..
0,79€
Bez nodokļa:0,65€
Ražotājs: Ox-On Danija Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi OX-ON Flexible Supreme 1609Apraksts:- Augstas kvalitātes darba cimds ar punktiem- Izturīgi cimdi- Īpaši plāni un perfekti pieguļoši cimdi- Ļoti izturīgi pret nodilšanu- Augšdaļa un aproce pārklāta ar neilonu un elastānu- Cimda plauksta un pirkstu gali ir pārklāti ar n..
3,75€
Bez nodokļa:3,10€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi pārklāti ar PU X-TouchApraksts:- Aizsargcimdi no poliestera, kas pārklāti ar PU- Rokas iekšpuse ir pārklāta ar PU- Elastīga, labi pieguļoša aproce- Lokani un izturīgi pret izstiepšanos darba cimdi- Lieliski piemēroti precīzi veicamajiem darbiem- Izmanto vispārējiem mehāniskiem darbiemSta..
0,59€
Bez nodokļa:0,49€
Ražotājs: Procera Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi pārklāti ar lateksu X-LatosApraksts:- Aizsargcimdi no poliestera, kas pārklāti ar lateksu- Rokas iekšpuse ir pārklāta ar lateksu- Elastīga, labi pieguļoša aproce- Lokani un izturīgi pret izstiepšanos darba cimdi- Lieliski piemēroti precīzi veicamajiem darbiem- Izmanto vispārējiem mehānis..
0,65€
Bez nodokļa:0,54€
Ražotājs: GLOVES PRO Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi pārklāti ar lateksu X-HydrosApraksts:- Ar lateksu pārklāti neilona darba cimdi- Elastīgi, labi pieguļ rokai, laba saķere ar slidenām virsmām- Ērti turēt pat ļoti mazus priekšmetus- Materiāls: poliesters pārklāts ar lateksuStandarts: EN388, CE, Cat. IIzmēra: 10/XLPiegāde: 1..
2,25€
Bez nodokļa:1,86€
Ražotājs: GLOVES PRO Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi pārklāti ar lateksu Gloves Pro StoneRažotājs: BuxaApraksts:- Darba cimds, kas īpaši piemērots darbam ar bruģakmeņiem vai rupjākiem darbiem, kuros nepieciešams izturīgāks cimda pārklājums- Rakstaina lateksa cimda plaukstas daļa labākai saķerei- CATIIStandarti: - EN388-2232X- EN 420: ..
3,99€
Bez nodokļa:3,30€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi ar PU pārklājumu Pu Eko, pelēki, Stepo Ražotājs: Stepo- ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa- elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela lokanība, kā arī stiepes izt..
0,55€
Bez nodokļa:0,45€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi ar PU pārklājumu Pu Eko, balti, StepoRažotājs: Stepo - ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa - elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela lokanība, kā arī stiepes iztu..
0,52€
Bez nodokļa:0,43€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
PVC gumijas cimdi ar kokvilnas oderi, Portwest A435, 35 cm Ražotājs: Portwest Apraksts:  Pieejami 3 garumos, 27cm, 35cm un 45cm Šie cimdi ir ar pilnu pārklājumu, un tiem ir mīksta un ērta kokvilnas odere. Gluda, nodilumizturīga virsma. 35 cm cimdi - plaukstas, plaukstas locīt..
2,98€
Bez nodokļa:2,46€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
PVC gumijas cimdi ar kokvilnas oderi, Portwest A427 Ražotājs: Portwest Apraksts: Pieejami trīs garumi. Šie cimdi ir ar pilnu pārklājumu, un tiem ir mīksta un ērta kokvilnas odere. Gluda, nodilumizturīga virsma. 27 cm cimdi - plaukstas, plaukstas locītavu un roku aizsardzībai...
2,36€
Bez nodokļa:1,95€
Ražotājs: PortWest Līdzsvars: Mums ir
PVC cimdi ar adītu aproci un kokvilnas oderi, Portwest A400 Ražotājs: Portwest Apraksts: Pilnībā pārklāti PVC darba cimdi ar adītām plaukstas locītavām, kokvilnas iekšējo oderi ar gludu pārklājumu un lielisku nodilumizturību. Īpašības: - CE sertificēti - Pilnībā pārklāti, lai nodroši..
1,97€
Bez nodokļa:1,63€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 121 (Kopā lapu - 11)