Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Pārklāti darba cimdi

Gamintojas: PortWest
Aizsardzības cimdi pārklāti ar nitrila putām, PORTWEST A621 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Augstas kvalitātes cimdi - Augstākās kvalitātes nodilumizturība un izturība pret plīsumiem  - Maksimāla aizsardzība pret iegriezumiem - Maksimāla saķere, strādājot ar eļļainām virsmām - Pārklāt..
6,00€
Bez nodokļa:4,96€
Gamintojas: PortWest
Aizsardzības cimdi pārklāti ar nitrilu, Portwest A302 Ražotājs: Portwest Apraksts: - Izturīgi ar ilgu kalpošanas laiku, pilnībā pārklāti nitrila cimdi, tādējādi nodrošinot lielāku aizsardzību pret griezumiem, skrāpējumiem, dūrieniem un plīsumiem - Drošības manšetes ļauj viegli..
2,37€
Bez nodokļa:1,96€
Gamintojas: PortWest
Aizsargcimdi ar nitrila putu pārklājumu, Portwest CT65 PRX VHR  Ražotājs: Portwest Apraksts: Bez stikla vai tērauda šķiedrām šis augstākās pakāpes, izturīgais cimds piedāvā E iegriezuma līmeņa aizsardzību. Nitrila putu pārklājums nodrošina lielisku satvērienu mitrā un sausā vidē. 15 di..
9,39€
Bez nodokļa:7,76€
Aizsargcimdi izturīgi pert iegriezumiem, Takeda Apraksts: - Darba cimdi, kas pārklāti ar nitrilu, - Aizsargā pret griezumiem (C līmenis), - Īpaši mehāniski izturīgi pret nodilumu un plīsumiem, - Pateicoties speciālam sastāvam, cimdiem ir ārkārtīgi labas mehāniskās izturības īpašības, t..
4,36€
Bez nodokļa:3,60€
Gamintojas: ATG
Aizsargcimdi izturīgi pret iegriezumiem, MaxiCut Ultra Ļoti izturīgi pret nodilšanu, ērti valkājami un ārkārtīgi ērti strādāt. Pamats: Stiklašķiedra /neilons/ likra,  Pārklājums polimērs: nitrils  Īpašības:  Īpaši plāni cimdi, kas lieliski pieguļ rokai Tiem ir izcila gaisa..
10,89€
Bez nodokļa:9,00€
Gamintojas: Ox-On Danija
Aizsargcimdi izturīgi pret iegriezumiem, MaxiFlex Cut 34–8743 Apraksts: - Izturīgi pret nodilšanu, patīkami un ērti darba cimdi - Īpaši plāni cimdi, kas lieliski pieguļ rokai - Iegriezumu izturīgi cimdi - Izcila gaisa caurlaidība un ļoti labas mehāniskās pretestības īpašības - Cimdu augšda..
6,89€
Bez nodokļa:5,69€
Gamintojas: Essenti Care
Aizsargcimdi pārklāti ar nitrilu Essenti Care Detrix Zentech Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Kokvilnas darba cimdi, kas pārklāti ar biezu nitrila slāni - Izturīgi, elastīgi un cieši pieguļoši cimdi - Šķidrumu necaurlaidīgi  - Lieliska aizsardzība pret mehānisku iedarbību, na..
1,79€
Bez nodokļa:1,48€
Gamintojas: Essenti Care
Aizsargcimdi pārklāti ar nitrilu, Detrix Strict Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Aizsargcimdi, izgatavoti no poliestera, pārklāti ar melnu nitrilu  - Cimdu plaukstas ir pārklātas ar nitrilu, virsējā daļa no poliestera - Elastīgas, labi pieguļošas aproces  - Lokani, iz..
0,75€
Bez nodokļa:0,62€
Gamintojas: PortWest
Aizsargcimdi, All-Flex Portwest A315  All-flex cimdi ir īpaši viegli, īpaši lokani un ērti. Ergonomiski cimdi. Ērti un augstas kvalitātes. Trikotāžas elastīgā plaukstas locītava nodrošina labu cimdu pielietojumu un komfortu. Pilnais nitrila pārklājums nodrošina augsta līmeņa aizsardzību ..
1,35€
Bez nodokļa:1,12€
Gamintojas: GLOVES PRO
Anti vibrācijas cimdi, Gloves Pro Black Vibro Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Anti vibrācijas darba cimdi - Melni Vibro cimdi ir vieni no nedaudzajiem ISO apstiprinātajiem vibrācijas cimdiem tirgū - Pārklājums ir bagāts ar polsterējuma materiālu, bet ir ērti valkājams - Cimda iekšē..
36,24€
Bez nodokļa:29,95€
Gamintojas: PortWest
Anti vibrācijas cimdi, Portwest A790 Speciāli izstrādāti, lai samazinātu cilvēku pakļaušanu vibrācijas un triecienu iedarbībai. Ideāli piemēroti elektriskām ierīcēm, betona drupinātājiem, pneimatiskiem āmuriem utt. Speciāli izstrādāti vibrācijas iedarbības samazināšanai Darbam ar pneima..
16,17€
Bez nodokļa:13,36€
Gamintojas: PortWest
Antistatiski darba cimdi ar PU pārklājumu, 12 pāri, Portwest A199 ESD 13 g pilona un oglekļa šķiedras apvalks, kas nevada statisko elektrību. Plaukstas ir pārklātas ar poliuretānu, lai nodrošinātu maksimālu elastību. Piemēroti elektronikas montāžai, laboratorijām un darbiem ar augstu precizitāt..
1,18€
Bez nodokļa:0,97€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 118 (Kopā lapu - 10)