Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Darba cimdi

Gamintojas: PortWest
Pagarināti nitrila cimdi, Portwest A813 Ražotājs: Portwest Apraksts: Pagarināti- 48 cm, ķīmiski izturīgi cimdi nodrošina lielisku aizsardzību pret daudziem šķīdinātājiem.                                  &n..
6,77€
Bez nodokļa:5,60€
Gamintojas: PortWest
Ādas cimdi Chrome Rigger, Portwest A219 Ražotājs: Portwest Apraksts: Klasiskie Chrome Rigger cimdi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes gludas ādas ar papildu polsterējumu aizsardzībai. Ideāli piemēroti vairākiem vispārējiem apstrādes darbiem.  Īpašības: - CE sertificēti..
1,88€
Bez nodokļa:1,55€
Gamintojas: GLOVES PRO
Ādas cimdi profesionāļiem, MECH PLUS+ Gloves PRORažotājs: Gloves PRO Mech Plus + ir jauna modeļa cimdi paredzēti profesionāļiem. Izmanto daudzās sfērās - montāžā, celtniecībā, transportēšanā, loģistikā, rūpniecībā un citur. Plaukstas daļa ir ražota no melnas, augstākās kvalitātes kazas ādas. ..
10,21€
Bez nodokļa:8,44€
Gamintojas: PortWest
Ādas cimdi šoferiem ar Insulatex oderi, Portwest A271 Ražotājs: Portwest Apraksts: Augstas kvalitātes siltināti ādas cimdi ar siltu un ērtu Insulatex oderi. Īpašības: - CE sertificēti - Augstākās kvalitātes šķeltas govs ādas cimdi - Klasiski ādas Driver cimdi - Palielinātas plīsuma..
8,09€
Bez nodokļa:6,68€
Gamintojas: PortWest
Ādas cimdi šoferiem, Driver Portwest A270 Ražotājs: Portwest Apraksts: Klasiskie Portwest A270 cimdi ir izturīgi, stingri cimdi, izgatavoti no augstākās kvalitātes govs ādas, kas nodrošina ilglaicīgāku cimda kalpojamību, kam piemīt paaugstinātas plīsumu izturības īpašības. Īpašības: -..
7,68€
Bez nodokļa:6,35€
Gamintojas: GLOVES PRO
Ādas cimdi auto vadītājam, GLOVES PRO DRIVER Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Augstas kvalitātes kazas ādas cimdi - Šoferu (auto vadītāju) cimdi  - Izturīgi un elastīgi cimdi - Aizsargā rokas no svīšanas - Cimdi ir šūti ar izturīgu Kevlar diegu - Pastiprinātas pirkstu šuves Kva..
5,49€
Bez nodokļa:4,54€
Gamintojas: PortWest
Ādas cimdi, Oves Driver Portwest A260 Ražotājs: Portwest Apraksts: Klasiski cimdi, kas ražoti no kazas ādas, kas ir viena no mīkstākajām un spēcīgākajām tirgū pieejamajām ādām. Elpojoša āda ir lieliska lietošanai vieglā un karstā klimatā, kas novērš roku pārkaršanu. Īpašības: - CE ser..
4,82€
Bez nodokļa:3,98€
Gamintojas: Guide
Ādas darba cimdi, Guide 58 ESD Ražotājs: Guide Apraksts: - Plauksta un īkšķa iekšpuses daļa ir ražota no cūkas ādas - Cimdu augšdaļa no neilona - Ērti darba cimdi - Cimdi ir gaisa caurlaidīgi, tādēļ rokas nesakarst - Cimda īkšķim ir speciāls apšuvums, kas nodrošina papildu ērt..
8,35€
Bez nodokļa:6,90€
Gamintojas: Essenti Care
Adīti cimdi ar PVC punktiem, Detrix Devnyl. Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Augstas kvalitātes aizsargcimdi - Īpaši izturīgi un elastīga - Adīti darba cimdi ar PVC punktiem - PVC punkti plaukstas daļā - Nodrošina labu saķeri - Iepakojumā 12 pāri Izmērs: 9/L..
0,51€
Bez nodokļa:0,42€
Adīti darba cimdi ar PVC punktiem no abām pusēm Dubultā trikotāžas auduma cimdi ar siltinājumu ar PVC punktiem plaukstas un pirkstu daļā. Garantēta saķere gan ar mitrām, gan sausām virsmām. Adītā aproce ir elastīga un cieši pieguļ plaukstas locītavai. Izmanto sausā vidē. Īpaši piemēroti darbam..
0,77€
Bez nodokļa:0,64€
Gamintojas: GLOVES PRO
Adīti darba cimdi ar PVC punktiem, Gloves Pro Magic. Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Adīti cimdi ar PVC punktiem plaukstas un pirkstu daļā, - Garantēta saķere gan ar mitrām, gan sausām virsmām, - Elastīga aproce, - Cimdi bez vīlēm. Sastāvs: Akrils, PVC. Izmēri: Vien..
1,51€
Bez nodokļa:1,25€
Gamintojas: PortWest
Aizsardzības cimdi izturīgi pret griezumiem Sabre Dot, 5 līmeņa aizsardzība, Portwest A640 Ražotājs: Portwest Apraksts: Griezuma izturīga cimdu odere lieliskai (5. līmeņa) aizsardzībai. Šis modelis ar PVC punktiem plaukstas daļā uzlabo saķeri un paaugstina aizsardzības līmeni veicot da..
4,33€
Bez nodokļa:3,58€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 298 (Kopā lapu - 25)