Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Ķīmiski un eļļas izturīgi darba cimdi

Gamintojas: PortWest
Pagarināti nitrila cimdi, Portwest A813 Ražotājs: Portwest Apraksts: Pagarināti- 48 cm, ķīmiski izturīgi cimdi nodrošina lielisku aizsardzību pret daudziem šķīdinātājiem.                                  &n..
6,77€
Bez nodokļa:5,60€
Gamintojas: Essenti Care
Aizsargcimdi pārklāti ar nitrilu Essenti Care Detrix Zentech Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Kokvilnas darba cimdi, kas pārklāti ar biezu nitrila slāni - Izturīgi, elastīgi un cieši pieguļoši cimdi - Šķidrumu necaurlaidīgi  - Lieliska aizsardzība pret mehānisku iedarbību, na..
1,79€
Bez nodokļa:1,48€
Gamintojas: PortWest
Aizsargcimdi, All-Flex Portwest A315  All-flex cimdi ir īpaši viegli, īpaši lokani un ērti. Ergonomiski cimdi. Ērti un augstas kvalitātes. Trikotāžas elastīgā plaukstas locītava nodrošina labu cimdu pielietojumu un komfortu. Pilnais nitrila pārklājums nodrošina augsta līmeņa aizsardzību ..
1,35€
Bez nodokļa:1,12€
Gamintojas: SHOWA
Cimdi 610 Showa GRIP, CHEMICAL PROTECTION. ĶĪMIJAS izturīgi, cimdi ar ilgu kalpošanas laiku.  Kokvilnas audums ar PVC pārklājumu. Divkāršs pārklājums visā plaukstas locītavā. Antibakteriālas īpašības. Samazina svīšanu. Paredzēts ilgstošai un ērtai lietošanai. Izturīgi pret nodilumu. G..
4,22€
Bez nodokļa:3,49€
Gamintojas: PortWest
Cimdi ar dubultu PVC pārklājumu, Portwest A827, 27cmCimdu garums: 27cm Ražotājs: Portwest Apraksts: Ķimikālijas izturīgi cimdi ar dubultu PVC pārklājumu un raupju plaukstu, lai uzlabotu saķeri. Džersija auduma odere valkātāja komfortam. Pieejami 3 cimdu garumi: 27cm, 35 cm, 45 cm...
3,19€
Bez nodokļa:2,63€
Gamintojas: PortWest
Cimdi ar dubultu PVC pārklājumu, Portwest A835, 35cmCimdu garums: 35 cm Ražotājs: Portwest Apraksts: Ķimikāliju izturīgi cimdi ar dubultu PVC pārklājumu un raupju plaukstu, lai uzlabotu saķeri. Džersija auduma odere valkātāja komfortam. Pieejami 3 garumi: 27cm, 35 cm, 45cmCE serti..
3,68€
Bez nodokļa:3,04€
Gamintojas: PortWest
Cimdi ar dubultu PVC pārklājumu, Portwest A845, 45cmCimdu garums: 45 cm Ražotājs: Portwest Apraksts: Ķimikāliju izturīgi cimdi ar dubultu PVC pārklājumu un raupju plaukstu, lai uzlabotu saķeri. Džersija auduma odere valkātāja komfortam. Pieejami trīs garumi, 27cm, 35cm un 45cm. CE..
4,66€
Bez nodokļa:3,85€
Gamintojas: SHOWA
Cimdi izturīgi pert eļļām un ķimikālijām, Showa 660 Eļļas un ūdens izturīgi, lokani un ērti cimdi, kas izgatavoti pēc patentēta adīta auduma. Speciāla ogļūdeņražu apstrāde uzlabo cimdu izturību un ilgu kalpošanas laiku. Ir zināms, ka PVC nodrošina visaugstāko pretestību eļļām un ķīmiskām v..
3,69€
Bez nodokļa:3,05€
Gamintojas: Essenti Care
Cimdi no kokvilnas ar nitrila pārklājumu, Essenti Care Detrix Zenclass Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Kokvilnas aizsargcimdi, pārklāti ar zilu nitrilu - Izturīgi, elastīgi un cieši pieguļoši cimdi - Šķidrumu necaurlaidīgi - Lieliska aizsardzība pret mehānisku iedarbību, naftas p..
1,06€
Bez nodokļa:0,88€
Gamintojas: GLOVES PRO
Darba cimdi ar nitrila pārklājumu GRIPS OIL, GLOVES PRO GRIPS OIL Ražotājs: Gloves Pro (Zviedrija) - Darba cimdi ar labu nodilšanas un noberzumu izturību - Ideāli rokai pieguloši cimdi ar izcilu gaisa caurlaidību un ļoti labu mehānisko izturību - Papildu rupja nitrila kārta vēl lab..
3,27€
Bez nodokļa:2,70€
Gamintojas: ATG
Darba cimdi MaxiFlex MAXI DRY 56-426 · Izturīgi, elastīgi un cieši pieguļoši adīti cimdi · Cimdu plauksta un pirkstu gali ar nitrilu · LiquiTech tehnoloģija novērš eļļas iekļūšanu caur cimdu · Maxi Dry cimdi tiek ražoti saskaņā ar REACH (ķīmiskā aizsardzība) un sertificēti OEKO-TEX un Skin Hea..
5,59€
Bez nodokļa:4,62€
Gamintojas: GLOVES PRO
Darba cimdi pārklāti ar nitrilu NITRIC, GLOVES PRO Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Kokvilnas darba cimdi ar biezu nitrila slāni - Izturīgi, elastīgi un cieši pieguļoši cimdi - Šķidrumu necaurlaidīgi - Lieliska aizsardzība pret mehānisko iedarbību, naftas produktiem un taukiem ..
2,00€ 2,49€
Bez nodokļa:1,65€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 38 (Kopā lapu - 4)