Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Essenti Care preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

Essenti Care preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

Essenti Care image

Gamintojas: Essenti Care
Adīti cimdi ar PVC punktiem, Detrix Devnyl. Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Augstas kvalitātes aizsargcimdi - Īpaši izturīgi un elastīga - Adīti darba cimdi ar PVC punktiem - PVC punkti plaukstas daļā - Nodrošina labu saķeri - Iepakojumā 12 pāri Izmērs: 9/L..
0,51€
Bez nodokļa:0,42€
Gamintojas: Essenti Care
Aizsargcimdi pārklāti ar nitrilu Essenti Care Detrix Zentech Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Kokvilnas darba cimdi, kas pārklāti ar biezu nitrila slāni - Izturīgi, elastīgi un cieši pieguļoši cimdi - Šķidrumu necaurlaidīgi  - Lieliska aizsardzība pret mehānisku iedarbību, na..
1,79€
Bez nodokļa:1,48€
Gamintojas: Essenti Care
Aizsargcimdi pārklāti ar nitrilu, Detrix Strict Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Aizsargcimdi, izgatavoti no poliestera, pārklāti ar melnu nitrilu  - Cimdu plaukstas ir pārklātas ar nitrilu, virsējā daļa no poliestera - Elastīgas, labi pieguļošas aproces  - Lokani, iz..
0,75€
Bez nodokļa:0,62€
Gamintojas: Essenti Care
Bahilas - apavu apvalki, Essenti Care SPP/CPE, 50 gab.Vienreizlietojami apavu apvalki - bahilas. Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Apavu apvalki no neausta SPP auduma (polipropilēna) ar CPE laminētu zoli, - Ūdensnecaurlaidīgi apavu apvalki ar papildu aizsardzību. Izmēri:..
6,11€
Bez nodokļa:5,05€
Gamintojas: Essenti Care
Cimdi no kokvilnas ar nitrila pārklājumu, Essenti Care Detrix Zenclass Ražotājs: Essenti Care Apraksts: - Kokvilnas aizsargcimdi, pārklāti ar zilu nitrilu - Izturīgi, elastīgi un cieši pieguļoši cimdi - Šķidrumu necaurlaidīgi - Lieliska aizsardzība pret mehānisku iedarbību, naftas p..
1,06€
Bez nodokļa:0,88€
Gamintojas: Essenti Care
Darba cimdi ar pārklājumu Detrix STORM, Essenti Care Aizsargcimdi no poliestera, kas pārklāti ar melnu nitrilu Rokas iekšpuse ir pārklāta ar nitrilu Elastīga, labi pieguļoša aproce Lokani un izturīgi pret izstiepšanos darba cimdi Lieliski piemēroti precīzi veicamajiem darbiem Izmanto vi..
0,49€
Bez nodokļa:0,40€
Gamintojas: Essenti Care
Aizsargcimdi ar PU pārklājumu DETRIX Trec-Poly, Essenti Care - ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa - elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela lokanība, kā arī stiepe..
0,47€
Bez nodokļa:0,39€
Gamintojas: Essenti Care
Plāni aizsargcimdi ar PU pārklājumu DETRIX Trec-Poly, melnā krāsā, Essenti Care - ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa - elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela loka..
0,41€
Bez nodokļa:0,34€
Gamintojas: Essenti Care
Kokvilnas aizsargcimdi pārklāti ar dzeltenu nitrilu, Detrix Zenmax. - 100% kokvilnas adījums - Lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - Ieteicami detaļu montēšanai, celtniecībai, mehāniskiem pasūtījumiem, mazu detaļu montāžai  - Izmanto vispārīgiem mehāniskiem darbiem - Noliktavā..
0,69€
Bez nodokļa:0,57€
Gamintojas: Essenti Care
Lateksa cimdi ar raupju virsmu, DETRIX FISHERMAN Ražotājs: Essenti Care Īpašības: - Lateksa cimdi ar kokvilnas oderi - Ar minimāli grubuļainu apdari Pielietojums: - Zivsaimniecības nozare - Austeru audzēšana - Makšķerēšana - Darbs ar stikla un metāla elementiem Kvalit..
3,45€
Bez nodokļa:2,85€
Gamintojas: Essenti Care
Lateksa cimdi saimniecības darbiem, ESSENTI CARE SUPREME Ražotājs: Essenti Care Pielietojums: - Uzkopšanas-tīrīšanas pakalpojumi - Mazgātavas, auto kosmētika - Mājsaimniecība - Virtuves darbi - Dzīvnieku aprūpe - Darbs labaratorijās - Pārtikas pakošana - Augļu un dārzeņu..
1,13€
Bez nodokļa:0,93€
Gamintojas: Essenti Care
Lateksa cimdi saimniecības darbiem, ESSENTI CARE Supreme XL Ražotājs: Essenti Care Pielietojums: - Uzkopšanas pakalpojumi, - Automazgātavas, auto kosmētika, - Mājsaimniecība, - Virtuves darbi, - Dzīvnieku aprūpe, - Laboratorijas darbs, - Pārtikas pakošana, - Augļu un dārzeņu pārstrāde...
0,76€
Bez nodokļa:0,63€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 28 (Kopā lapu - 3)