Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Par mums

PAR-MUMS
MB "Glovė" - TIKAI augstas kvalitātes darba apavi, darba apģērbi, darba cimdi, darba drošības preces!

Uzņēmuma apraksts: 
MB "Glovė" - "Gaston Mille", "Dian" un "Tranemo Textil AB" pārstāvis Lietuvā.

MB "Glovė" vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība :
"Gaston Mille" - Augstas kvalitātes specializēti darba zābaki (Francija),
"DIAN" - Augstas kvalitātes apavi personālam un administrācijai (Spnānija),
"Tranemo Textil AB" - Augstas kvalitātes darba apģērbs (Zviedrija),
"Showa" - Augstas kvalitātes darba cimdi (Japāna),
"Helly-Hansen" - Darba zābaki (Norvēģija),
"Helly-Hansen"- Darba apģērbs (Norvēģija),
Augstas kvalitātes, Lietuvā šūts, darba apģērbs.


MB "Glovė" - Drošam un Ērtam darbam!

 

GASTON MILLE, iepazīstieties:

uzņēmums tika dibināts 1912. gadā. Tas ir ģimenes uzņēmums, kurā strādā 62 darbinieki un tie izmanto jaunākās apavu šūšanas tehnikas. Uzņēmums atrodas 100 km uz ziemeļiem no Marseļas, Francijā.  Uzņēmums GASTON MILLE ražo uzlabotus drošības apavus, kas atbilst ļoti specifiskām darba vietas prasībām. Naftas, ķīmiskās rūpniecības, kalnrūpniecības, metālu liešanas un kausēšanas rūpniecības nozares un daudzas citas nozares, celtniecības un ražošanas nozares, kurās GASTON MILLE var piedāvāt drošus apavu risinājumus, kas darbojas.

Standarti: GASTON MILLE apavi atbilst jaunākajiem Eiropas drošības standartiem. Starp tiem: (EN 20345: 2011 / Metinātāja apavi / Lietuvju apavi: EN 20349: 2010). Gaston Mille pārstāvis Lietuvā - MB "Glove".

"DIAN",  

Šis Spānijas uzņēmums ražo apavus, kas paredzēti medicīnas personālam, administrācijai, pārtikas nozarei, pakalpojumu sektoram, skaistumkopšanas industrijai un citām nozarēm.
Kopš 2004. gada visiem izstrādājumiem ir CE standartu marķējums.
DIAN mērķis - ražot kvalitatīvus, ĪPAŠI ērtus, drošus apavus sievietēm un vīriešiem, tādējādi pasargājot kājas no noguruma un ievainojumiem darbā.
Lai iegūtu vairāk informācijas - sazinieties ar mums :)
DIAN - komforts, stils, ērtības un drošība.

"Tranemo Textil AB"

Uzņēmums tika dibināts 1934. gadā Tranemo pilsētā, Zviedrijā.

Pirmajā gadā lielākoties tika šūtas bikses. Taču laika gaitā ražošana tika vērsta arī uz darba apģērba un armijas āra formas tērpu šūšanu. Tranemo Textil AB ir ilga un spēcīga pieredze apģērbu ražošanas nozarē. Mūsdienās uzņēmums uzmanību vērš uz Tranemo Workwear aizsargapģērba un darba apģērba izstrādi un ražošanu. Ar meitasuzņēmumiem Lielbritānijā, Nīderlandē, Vācijā, Dānijā, Somijā un Norvēģijā grupa kļūst par vienu no spēcīgākajām pārdošanas organizācijām Eiropā. Tranemo Workwear klientiem visā Eiropā katru gadu izplata vairāk nekā 600 000 apģērbu. Pateicoties mūsu plašajai pieredzei tekstilizstrādājumos un spēcīgajai kvalitātes sistēmai, mēs vienmēr esam pārliecināti, ka mūsu produkti ir ražoti visaugstākajā kvalitātē.

"Showa"-

ir japāņu uzņēmums, kas jau vairāk nekā 60 gadus sniedz visaugstākās kvalitātes risinājumus daudzām problēmām, kas saistīts ar roku aizsardzību darbā. Nepārtraukts progress starptautiskajos tirgos liecina par arvien lielākiem panākumiem patērētāju vidū. Tas ir tāpēc, ka Showa-Best saprot savu klientu prasības un ņem vērā viņu prioritātes. Kā uzņēmējiem, tā patērētājiem cimds ir kas vairāk nekā tikai aizsargājošs piederums instrumentu komplektā. Labam cimdam jāļauj Jūsu rokai brīvi kustēties, atjaunojot mobilitāti un komfortu, kaut parasti cimdi to samazina. SHOWA prezentācija šeit: https://www.youtube.com/watch?v=o9MIK0UHELk

HELLY HANSEN - 
H/H preces zīmols ir zināms visā pasaulē jau kopš 1877 gada. Pateicoties jaunākajām patentētām tehnoloģijām, H/H ilgu laiku ieņem līdera pozīcijas darba un brīvā laika apģērbu tirgū. Komforts un drošība  – tā ir Helly Hansen panākumu atslēga.