Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Stepo preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

Stepo preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

Stepo image

Gamintojas: Stepo
Ādas darba cimdi, STEPO PLUTOApraksts:- Iepakojumā ir viena izmēra 12 pāri cimdu- Kvalitatīvi, gludas govs ādas darba cimdi- Virspuse- gluda govs āda, cieta- Plauksta- gluda govs āda, cieta- Aproce- elastīgaIzmēri: 10; 11; 12Standarts: EN388 (4133X), CE marķējums ..
2,55€
Bez nodokļa:2,11€
Gamintojas: Stepo
Darba apavi, Stepo Magnus S1P SRC. Apraksts: - Moderna dizaina, viegli un ērti apavi darbam, - Sasienami ar kurpju auklām, - Divu krāsu toņi. Aizsardzības klase: S1P SRC Aizsardzības purngals: Plastmasas. Starpzole: Kevlara, lokana. Apavu augšdaļa: - Zamšāda, elastīga, elpojoš..
34,21€
Bez nodokļa:28,27€
Gamintojas: Stepo
Darba cimdi ar PU pārklājumu Pu Eko, balti, StepoRažotājs: Stepo - ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa - elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela lokanība, kā arī stiepes iztu..
0,45€
Bez nodokļa:0,37€
Gamintojas: Stepo
Darba cimdi ar PU pārklājumu Pu Eko, pelēki, Stepo Ražotājs: Stepo- ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa- elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela lokanība, kā arī stiepes izt..
0,50€
Bez nodokļa:0,41€
Gamintojas: Stepo
Darba cimdi pārklāti ar nitrilu Sandy, Stepo Apraksts: - Darba cimdiem ir izcila gaisa caurlaidība un īpaši labas mehāniskās izturības īpašības, - Laba saķere ar dažādām virsmām, lieliski pieguļ pie rokas. Materiāls: neilons ar nitrila pārklājumu Aproces: Adītas Izmēri..
1,08€
Bez nodokļa:0,89€
Gamintojas: Stepo
Darba cimdi Stepo Grip pārklāti ar biezu, viļņotu nitrilu Ražotājs: Stepo Apraksts: - Darba cimdi pārklāti ar biezu, viļņotu nitrilu - Laba saķere ar dažādām virsmām, lieliski pieguļ rokai Materiāls: rievots, adīts neilons pārklāts ar viļņotu nitrilu Aproce: adīta Izmēri: ..
0,65€
Bez nodokļa:0,54€
Gamintojas: Stepo
Metinātāju cimdi ar oderi, Stepo Redweld  Ražotājs: Stepo Apraksts: - Kvalitatīvi apvērstas govs ādas metinātāju cimdi ar oderi - Mehāniski izturīgi un karstumizturīgi - Nodilumizturīgi un nodrošina ilgu kalpošanas laiku - Augšdaļa: apvērsta govs āda (zamšādas) - Plauksta: apv..
3,23€
Bez nodokļa:2,67€
Gamintojas: Stepo
Metinātāju cimdi, Stepo Split Ražotājs: Stepo Apraksts: - Augstas kvalitātes apvērstas govs ādas metinātāju cimdi, bez oderes - Mehāniski izturīgi un karstumizturīgi - Nodrošina izturību un ilgu kalpošanas laiku - Augšdaļa: apvērsta govs āda (zamšādas) - Plauksta: apvērsta govs āda (zam..
2,78€
Bez nodokļa:2,30€
Gamintojas: Stepo
Neilona cimdi ar leteksa pārklājumu, Stepo Redstar Ražotājs: Stepo Apraksts: - Ar lateksu pārklāti neilona darba cimdi - Elastīgi, labi pieguļ rokai, laba saķere ar slidenām virsmām - Ērti turēt pat ļoti mazus priekšmetus Materiāls: Neilons pārklāts ar mīkstu lateksu Aproce:..
0,61€
Bez nodokļa:0,50€
Gamintojas: Stepo
Silti darba cimdi, Stepo Mars Ražotājs: Stepo Apraksts: - Ziemas, dabīgas kazas ādas darba cimdi apvienojumā ar neilona virsu - Ar biezu un siltu polārflīsa siltinājumu visā cimdā - Polārflīsa siltinājuma priekšrocība ir tā, ka tā uztur nemainīgas siltumizolācijas īpašības, neļaujot ro..
2,81€
Bez nodokļa:2,33€
Gamintojas: Stepo
Sportiska stila darba apavi, Stepo 3D FLY S1P Ražotājs: Stepo Apraksts: Apavu augšdaļa: - Sportiska stila, viegli un ērti darba apavi, - Izgatavoti no labi elpojošiem tekstilmateriāliem, - Sasienami ar šņorēm, - Aizsardzības klase: S1P, - Aizsardzības purngals: komp..
29,04€
Bez nodokļa:24,00€
Gamintojas: Stepo
Ziemas darba cimdi Stepo Atlantis Winter Ražotājs: Stepo Apraksts: - Augstas kvalitātes dabīgās govs ādas ziemas darba cimdi apvienojumā ar kokvilnu - Ar biezu un siltu flaneļa pūku visā cimdā un papildu poliestera oderi labākām siltumizolācijas īpašībām - Flaneļa siltinājuma priekšr..
3,75€
Bez nodokļa:3,10€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 16 (Kopā lapu - 2)