Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Stepo preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

Stepo preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

Stepo image

Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Ziemas darba cimdi Procera X-Superior Ražotājs: Procera Apraksts: - Augstas kvalitātes dabīgās kazādas ādas ziemas darba cimdi  - Lekšpusē flīsa odere- Piemērots aukstos un skarbos apstākļos, kur nepieciešama laba mehāniskā un aukstuma izturība- Augšdaļa: stingrs kokvil..
4,19€
Bez nodokļa:3,46€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Vieglas un ērtas darba sandales Faro S1 Apavu augšdaļa:- Zamšāda apvienojumā ar tekstilmateriālu, elastīga, daudz atverēm gaisa ventilācijai,Zole:- Divi poliuretāna (PU / PU) slāņi,- Izturīga pret naftas produktiem (smērvielām, eļļām utt.),- Izturīga pret slīdēšanu (SRC),- Enerģijas absorbēš..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Īpaši izturīgi darba cimdi Stepo 161 Ražotājs: Stepo Apraksts: - Īpaši izturīgi un ar ilgu kalpošanas laiku, augstākās kvalitātes darba cimdi- Izgatavots no sintētiskās ādas- Lieliski piemēroti montāžai darbam, kur nepieciešama precizitāte - Apvienojumā ar elastīgu neilona audumu A..
2,20€
Bez nodokļa:1,82€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Īpaši izturīgi darba cimdi Stepo 163, ar līplenti Ražotājs: Stepo Apraksts: - Īpaši izturīgi un ar ilgu kalpošanas laiku, augstākās kvalitātes darba cimdi- Izgatavots no sintētiskās ādas- Lieliski piemēroti montāžai darbam, kur nepieciešama precizitāte - Apvienojumā ar elastīgu n..
2,53€
Bez nodokļa:2,09€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Īpaši izturīgi darba cimdi Stepo 161 Ražotājs: Stepo Apraksts: - Īpaši izturīgi un ar ilgu kalpošanas laiku, augstākās kvalitātes darba cimdi- Izgatavots no sintētiskās ādas- Lieliski piemēroti montāžai darbam, kur nepieciešama precizitāte - Apvienojumā ar elastīgu neilona audumu - I..
2,25€
Bez nodokļa:1,86€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Ziemas darba cimdi STEPO HYDRORažotājs: StepoApraksts:- Dubulti adīti ziemas akrila/neilona cimdi, - Cimdi ir pārklāti ar dubultu nitrila slāni, pirmais – gludais nitrila slānis atgrūž mitrumu, otrais - mīkstais un reljefa nitrila slānis nodrošina lielisku saķeri ar dažādām virsmām- Cimdi pal..
4,99€
Bez nodokļa:4,12€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Ādas darba cimdi, STEPO PLUTOApraksts:- Iepakojumā ir viena izmēra 12 pāri cimdu- Kvalitatīvi, gludas govs ādas darba cimdi- Virspuse- gluda govs āda, cieta- Plauksta- gluda govs āda, cieta- Aproce- elastīgaIzmēri: 10; 11; 12Standarts: EN388 (4133X), CE marķējums ..
2,49€
Bez nodokļa:2,06€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi ar PU pārklājumu Pu Eko, pelēki, Stepo Ražotājs: Stepo- ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa- elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela lokanība, kā arī stiepes izt..
0,55€
Bez nodokļa:0,45€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi ar PU pārklājumu Pu Eko, balti, StepoRažotājs: Stepo - ar poliuretānu pārklāta plaukstas daļa - elastīga aproce - lielāka izturība pret nodilšanu un plīsumiem - cimdi piemēroti roku darbiem, izcili var sajust, ka priekšmets tiek turēts - tiem ir liela lokanība, kā arī stiepes iztu..
0,52€
Bez nodokļa:0,43€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi pārklāti ar nitrilu Sandy, Stepo Apraksts: - Darba cimdiem ir izcila gaisa caurlaidība un īpaši labas mehāniskās izturības īpašības, - Laba saķere ar dažādām virsmām, lieliski pieguļ pie rokas. Materiāls: neilons ar nitrila pārklājumu Aproces: Adītas Izmēri..
1,59€
Bez nodokļa:1,31€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba sandales PUMA S1P Apraksts: - Moderna dizaina, vieglas un ērtas darba sandales ar Velcro tipa līplentes aizdari Apavu augšdaļa: - Zamšāda, elastīga, elpojoša, ar caurumiem papildu gaisa ventilācijai - Gaismu atstarojošs elements papēža daļā Zole: - Divi poliuretāna slāņi (PU..
45,89€
Bez nodokļa:37,93€
Ražotājs: Stepo Līdzsvars: Mums ir
Darba apavi, Jaguar S1P. Apraksts: - Viegli un ērti, moderna dizaina darba apavi aizsienami ar aukliņām, - Divu krāsu toņi, - Aizsardzības klase: S1P SRC, - Aizsardzības purngals: plastmasa, - Starpzole: Kevlara, lokana. Apavu augšdaļa: - Zamšādas, elastīga, elpojoša, ar caurumiem papild..
44,00€
Bez nodokļa:36,36€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 24 (Kopā lapu - 2)