Meniu
Iepirkšanās ratiņi

GLOVES PRO preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

GLOVES PRO preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

GLOVES PRO image

Gamintojas: GLOVES PRO
Ādas cimdi profesionāļiem, MECH PLUS+ Gloves PRORažotājs: Gloves PRO Mech Plus + ir jauna modeļa cimdi paredzēti profesionāļiem. Izmanto daudzās sfērās - montāžā, celtniecībā, transportēšanā, loģistikā, rūpniecībā un citur. Plaukstas daļa ir ražota no melnas, augstākās kvalitātes kazas ādas. ..
10,21€
Bez nodokļa:8,44€
Gamintojas: GLOVES PRO
Ādas cimdi auto vadītājam, GLOVES PRO DRIVER Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Augstas kvalitātes kazas ādas cimdi - Šoferu (auto vadītāju) cimdi  - Izturīgi un elastīgi cimdi - Aizsargā rokas no svīšanas - Cimdi ir šūti ar izturīgu Kevlar diegu - Pastiprinātas pirkstu šuves Kva..
5,49€
Bez nodokļa:4,54€
Gamintojas: GLOVES PRO
Adīti darba cimdi ar PVC punktiem, Gloves Pro Magic. Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Adīti cimdi ar PVC punktiem plaukstas un pirkstu daļā, - Garantēta saķere gan ar mitrām, gan sausām virsmām, - Elastīga aproce, - Cimdi bez vīlēm. Sastāvs: Akrils, PVC. Izmēri: Vien..
1,51€
Bez nodokļa:1,25€
Gamintojas: GLOVES PRO
Anti vibrācijas cimdi, Gloves Pro Black Vibro Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Anti vibrācijas darba cimdi - Melni Vibro cimdi ir vieni no nedaudzajiem ISO apstiprinātajiem vibrācijas cimdiem tirgū - Pārklājums ir bagāts ar polsterējuma materiālu, bet ir ērti valkājams - Cimda iekšē..
36,24€
Bez nodokļa:29,95€
Gamintojas: GLOVES PRO
Darba cimdi pārklāti ar nitrilu GLOVES PRO, GRIPS VIZ Ražotājs: Gloves Pro - Darba cimdi ar labu nodilšanas un nobrāzumu izturību - Ideāli pie rokas pieguļoši cimdi - Viegli, gaisa caurlaidīgi cimdi - Plaukstas daļa un pirksti pārklāti ar nitrilu - Tiem ir pieskāriena funkcija, kas ļa..
2,89€
Bez nodokļa:2,39€
Gamintojas: GLOVES PRO
Augstas redzamības ūdensnecaurlaidīga virsjaka, Gloves Pro Workforce 2. Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Augstas redzamības virsjaka, - Ūdens un vēja izturīga, - Stepēts virsjakas oderējums, - Piemērota visiem laika apstākļiem, - Līmētas šuves, lai novērstu ūdens iekļūšanu, - Noņe..
139,15€
Bez nodokļa:115,00€
Gamintojas: GLOVES PRO
Darba bikses ar ietilpīgām kabatām, Gloves Pro 7560. Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Augstas kvalitātes, ērtas, funkcionālas darba bikses, - Ar papildu ietilpīgām kabatām, ar atsevišķiem nodalījumiem, - Jostasvietas daļā platas cilpas jostai, - Papildu kabatas bikšu staru sānos. ..
36,24€
Bez nodokļa:29,95€
Gamintojas: GLOVES PRO
Darba bikses ar ietilpīgām kabatām, Gloves Pro 7561 Ražotājs: Gloves Pro Apraksts: - Augstas kvalitātes, ērtas, funkcionālas darba bikses - Ar papildu tilpuma kabatām, ar atsevišķiem nodalījumiem - Ceļu daļa ir pastiprināta ar Cordura® audumu - Platas jostas cilpas jostasvietā - Pa..
55,60€
Bez nodokļa:45,95€
Gamintojas: GLOVES PRO
Darba cimdi ar Amara ādas delnu DEX 4, Gloves PRORažotājs:  Gloves PRO (Zviedrija)Zviedrijas uzņēmums “Gloves PRO” piedāvā augstas kvalitātes neilona darba cimdus Cimdu delna un pirkstu gali no AMARA ādas kārtas. Cimdu augšdaļa ir no neilona, ērtībai un izturībai Elastīgi un ļoti ērti d..
2,29€
Bez nodokļa:1,89€
Gamintojas: GLOVES PRO
Darba cimdi ar nitrila pārklājumu GRIPS OIL, GLOVES PRO GRIPS OIL Ražotājs: Gloves Pro (Zviedrija) - Darba cimdi ar labu nodilšanas un noberzumu izturību - Ideāli rokai pieguloši cimdi ar izcilu gaisa caurlaidību un ļoti labu mehānisko izturību - Papildu rupja nitrila kārta vēl lab..
3,27€
Bez nodokļa:2,70€
Gamintojas: GLOVES PRO
Darba cimdi ar PU pārklājumu Grips Air Plus, Gloves Pro Ražotājs: Gloves Pro (Zviedrija) Apraksts: - Darba cimdi ar labu nodilšanas un nobrāzumu izturību - Ideāli rokai pieguļoši cimdi - Elpojoši cimdi - Viegli, gaisa caurlaidīgi cimdi - Plauksta un pirksti ar PU pārklājumu - Cimdu vir..
1,39€
Bez nodokļa:1,15€
Gamintojas: GLOVES PRO
12 pāri darba cimdu ar PU pārklājumu GRIPS AIR, Gloves PRO Ražotājs: Gloves Pro - Darba cimdi ar labu nodilšanas un noberzumu izturību - Ideāli pie rokas pieguļoši cimdi - Elpojoši cimdi - Viegli, gaisa caurlaidīgi cimdi - Plaukstas daļa un pirksti ar PU pārklājumu - Cimdu virsm..
0,90€
Bez nodokļa:0,74€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 34 (Kopā lapu - 3)