Meniu
Iepirkšanās ratiņi

Labākie DIAN apavi produkti

Kvalitatīvi DIAN apavi produkti no MB Glovė

Glove ir bernda "DIAN" pārstāvis Lietuvā. 
"DIAN" ir spāņu uzņēmums, kurš ir specializējas īpaši kvalitatīvu apavu ražošanā, kas paredzēti medicīnas personālam, administrācijai, pārtikas nozarei, pakalpojumu sektoram, skaistumkopšanas industrijai un citām nozarēm.

Kopš 2004. gada visiem izstrādājumiem ir CE standartu marķējums.
DIAN mērķis ir ražot kvalitatīvus, ĪPAŠI ērtus un drošus apavus, lai pasargātu kājas no noguruma un ievainojumiem darbā.


Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Viegli sporta apavi Dian SeulRažotājs: Dian (Spānija)Apraksts:- Viegli ikdienas apavi- Bez mitrumu atgrūdoša-  Sasienami ar šņorēm- Mīksta potītes apkaklīte palīdz novērst noberzumus- Spēcīgs balsts papēža kaulam- Triecienu absorbējoša zole- Antistatiski apavi- Zolei ir plakans un mīk..
64,26€
Bez nodokļa:53,10€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Medicīnas apavi no EVA putām Dian Eva EnjoyRažotājs: DIAN- Īpaši laba apavu izturība pret slīdēšanu- Ļoti vieglas čības - nenogurdinās Jūsu kājas- Bez lateksa - samazina alerģijas risku- Anatomiski pielāgoti - maksimālam komfortam- Antibakteriāla iekšzole ar aktivēto ogli- EVA putas i..
38,92€
Bez nodokļa:32,17€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Viegli apavi Dian Calpe EstempadoRažotājs: Dian (Spānija)Apraksts:- Sporta stila apavi bez aizsargiem- Iekšzole no termoformētām poliuretāna putām, pārklāta ar mīksto antibakteriālo audumu un aktivizēto ogli- Var mazgāt veļas mašīnā līdz 40ºC ūdens temperatūra- Elpojoša tīkliņa mikrošķiedras au..
57,23€
Bez nodokļa:47,29€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Viegli sporta apavi Dian AtlantaRažotājs: Dian (Spānija)Apraksts:- Viegli ikdienas apavi- Bez mitrumu atgrūdoša- elastīgās šņores- Mīksta potītes apkaklīte palīdz novērst noberzumus- Spēcīgs balsts papēža kaulam- Triecienu absorbējoša zole- Antistatiski apavi- Zolei ir plakans un mīksts reljefs..
71,01€
Bez nodokļa:58,69€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Viegli sporta apavi Dian SienaRažotājs: Dian (Spānija)Apraksts:- Viengabalains modelis bez šuvēm- Bez mitrumu atgrūdoša- Mīksta potītes apkaklīte palīdz novērst noberzumus- Spēcīgs balsts papēža kaulam- Triecienu absorbējoša zole- Antistatiski apavi- Apavi izturīgi pret naftas produktiem- Zolei..
51,45€
Bez nodokļa:42,52€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Viegli sportiska stila apavi Dian Valencia Plus eEstempado Ražotājs: Dian (Spānija) Apraksts: - Sportiska stila apavi no viengabala augšdaļas - Elpojoša mikrošķiedra un tīkliņa mikrošķiedras augšdaļa, lai aizsargātu kājas no svīšanas - Apavu augšdaļa ir ūdensizturīga, ūdens pilieni nokrīt n..
60,42€
Bez nodokļa:49,93€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Brīvā laika apavi, Dian Casual. Ražotājs: Dian (Spānija) Apraksts: - Augstas kvalitātes, viegli, īpaši ērti un droši apavi, - Pasargā kājas no noguruma un traumām darbā vai brīvajā laikā, - Mikrošķiedras augšdaļa aizsargā kājas no svīšanas, - Gaisa caurlaidīgi apavi, ar antibakteriālu aizs..
67,84€
Bez nodokļa:56,06€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Perforēti apavi, Dian 1900, baltā un tumši zilā krāsā Ražotājs: Dian (Spānija) Apraksts: - Kvalitatīvi, viegli, īpaši ērti un droši apavi, - Perforēta apavu priekšpuse, - Mikrošķiedras augšdaļa aizsargā kājas no svīšanas, - Gaisa caurlaidīgi apavi, - Aiztaisāmas ar Velcro aizdari, - Elpo..
49,92€
Bez nodokļa:41,26€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Apavi medicīnas darbiniekiem, Florencia by Dian, dažādās krāsās Ražotājs: Dian Apraksts: - Kvalitatīvi, viegli, īpaši ērti un droši apavi - Elpojoša mikrošķiedras augšdaļa aizsargā kājas no svīšanas, - Gaisa caurlaidīgi apavi, - Aiztaisāmi ar Velcro aizdari, - Var mazgāt veļasmašīnā ..
67,84€
Bez nodokļa:56,06€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Perforēti apavi, Milan SCL Picado Dian, melnā un baltā krāsā Ražotājs: Dian (Spānija) Apraksts: - Kvalitatīvi, viegli, īpaši ērti un droši apavi, - Perforēta apavu priekšpuse, - Elpojoša mikrošķiedras augšdaļa aizsargā kājas no svīšanas, - Gaisa caurlaidīgi apavi, - Aiztaisāmi ar Vel..
47,26€
Bez nodokļa:39,06€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Darba kurpes, Dian Niza, melnā krāsā Ražotājs: Dian (Spānija) Apraksts: - Ērtas kurpes ar aukliņām, - Stilīgas, ergonomiska dizaina kurpes, - Rada profesionāla tēlu, - Vieglas un ērtas kurpes, - Elpojoša mikrošķiedras augšdaļa, - Gaisa caurlaidīgas, - Polsterēta potītes daļa, lai n..
44,47€
Bez nodokļa:36,75€
Ražotājs: DIAN Līdzsvars: Mums ir
Perforēti apavi, Dian 1805-LM Ražotājs: Dian (Spānija) Apraksts: - Kvalitatīvi, viegli, īpaši ērti un droši apavi, - Perforēta priekšējā daļa, - Elpojošs mikrošķiedras augšdaļa aizsargā kājas no svīšanas, - Gaisa caurlaidīgi apavi, - Bezšuvju apavi, aiztaisāmi  ar velcro aizdari, - ..
38,93€
Bez nodokļa:32,18€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 56 (Kopā lapu - 5)