Meniu
Iepirkšanās ratiņi

ATG preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

ATG preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

ATG image

Ražotājs: ATG Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi pārklāti ar nitrilu MaxiFlex Elite  Ražotājs: ATG Apraksts: - Īpaši plāni cimdi, lieliski pieguļoši rokai - Izturīgi cimdi - Izcila gaisa caurlaidība un lieliskas mehāniskās iedarbības īpašības - Pārklāta plaukstas daļa un pirkstu gali - Elastīgā aproce - Bez silikona ..
4,89€
Bez nodokļa:4,04€
Ražotājs: ATG Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi MaxiFlex MAXI DRY 56-426 · Izturīgi, elastīgi un cieši pieguļoši adīti cimdi · Cimdu plauksta un pirkstu gali ar nitrilu · LiquiTech tehnoloģija novērš eļļas iekļūšanu caur cimdu · Maxi Dry cimdi tiek ražoti saskaņā ar REACH (ķīmiskā aizsardzība) un sertificēti OEKO-TEX un Skin Hea..
8,40€
Bez nodokļa:6,94€
Ražotājs: ATG Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi MaxiFlex Comfort https://youtu.be/ai3c12_Cg3I Nodilšanas izturīgi, ērti valkājami un ārkārtīgi ērti strādāt. Pamats: Neilons / Likra,  Pārklājums Polimērs: Nitrils  Īpašības:  Īpaši plāni cimdi, kas lieliski pieguļ rokai Tiem ir izcila gaisa caurlaidība un ļ..
5,59€
Bez nodokļa:4,62€
Ražotājs: ATG Līdzsvars: Mums ir
Aizsargcimdi izturīgi pret iegriezumiem, MaxiCut Ultra Ļoti izturīgi pret nodilšanu, ērti valkājami un ārkārtīgi ērti strādāt. Pamats: Stiklašķiedra /neilons/ likra,  Pārklājums polimērs: nitrils  Īpašības:  Īpaši plāni cimdi, kas lieliski pieguļ rokai Tiem ir izcila gaisa..
13,65€
Bez nodokļa:11,28€
Ražotājs: ATG Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi MaxiFlex ACTIVE Ļoti izturīgi pret nodilšanu, ērti valkājamI un ārkārtīgi ērti strādāt.Pamats: Neilons / Likra,  Pārklājums / Polimērs: Nitrils Īpašības:  Īpaši plāni cimdi, kas lieliski pieguļ rokai Tiem ir izcila gaisa caurlaidība un ļoti labas mehāniskās pretestības..
4,50€
Bez nodokļa:3,72€
Ražotājs: ATG Līdzsvars: Mums ir
Darba cimdi MaxiFlex Ultimate. https://youtu.be/ai3c12_Cg3I Nodilšanas izturīgi, ērti valkājami un ārkārtīgi ērti strādāt. Pamats: Neilons / Likra,  Pārklājums Polimērs: Nitrils  Īpašības:  Īpaši plāni cimdi, kas lieliski pieguļ rokai Tiem ir izcila gaisa caurlaidība un..
4,39€
Bez nodokļa:3,63€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)