Meniu
Iepirkšanās ratiņi

BLS preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

BLS preces no Glovė MB - Darba apģērbi un apavi

Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Kombinētais filtrs BLS 214 ABEK1 Apraksts:- Filtrs aizsargā pret organiskām gāzēm (viršanas temperatūra virs 65 grādiem C, piemēram, toluols), neorganiskām gāzēm un tvaikiem, skābām gāzēm un tvaikiem (hlors) , sērūdeņradis, sēra dioksīds), pirms amonjaka un dažiem tā atvasinājumiem- Aktivētā og..
7,75€
Bez nodokļa:6,41€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Kombinētais filtrs BLS 213 ABE1  Apraksts:- Filtrs aizsargā pret organiskām gāzēm (viršanas temperatūra virs 65 grādiem C, piemēram, toluola), neorganiskām gāzēm, skābām gāzēm un tvaikiem ( hlors, sērūdeņradis, sēra dioksīds)- Aktivētā ogle nodrošina lielisku filtrēšanu- Piemērots mas..
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Filtrs BLS 202 P3 R Apraksts:- Filtrs aizsargā pret putekļiem un aerosoliem,  kancerogēnām un radioaktīvām vielām, mikroorganismiem (baktērijām, vīrusiem, sporām), bioķīmiskiem savienojumiem (fermentiem, hormoniem)- Aktivētā ogle nodrošina lielisku filtrēšanu- Piemērots maskām un puse..
6,05€
Bez nodokļa:5,00€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Termoplastiska pusmaska BLS 4000Apraksts:- Izgatavots no termoplastiska materiāla, ļoti viegls un ērts- BAYONET B-LOCK filtra stiprinājuma sistēmu- Iespēja izmantot plašu BLS filtru un absorbētāju klāstu- Viegli kopjams, jo to izjauc mazāk nekā minūtē- Viegli regulējama siksnu konstrukcija nodrošina..
17,60€
Bez nodokļa:14,55€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Silikona pusmaska BLS 4000Apraksts:-  Izgatavots no silīcija, ļoti viegls un ērts- BAYONET B-LOCK filtra stiprinājuma sistēmu- Iespēja izmantot plašu BLS filtru un absorbētāju klāstu- Viegli kopjams, jo to izjauc mazāk nekā minūtē- Viegli regulējama siksnu konstrukcija nodrošina komfortu u..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Ražotājs: BLS Līdzsvars: Mums ir
Pilnas sejas maska BLS 5600Apraksts:- Visaptveroša sejas un elpceļu aizsardzība- Izgatavota no mīkstas termoplastiskas gumijas- Perfektu piegulšanu galvai un sejai- Maska ​​ir aprīkota ar inovatīvu b-lock tehnoloģijas sistēmu- 6 regulējami stiprinājumi, kas piestiprināti ar speciālu sprādzi-&nb..
104,00€
Bez nodokļa:85,95€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)